Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki fizetnéd a 30 éves felnőtt...

Ki fizetnéd a 30 éves felnőtt gyereked iskoláját? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ha nagyon nem boldogul és már évek óta szenved mert rossz szakmát választott és nem talál munkát és jelenleg munkanélküli!Te kifizetnéd hogy boldoguljon végre és élhesse saját életét?
2011. jún. 24. 09:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha módomban állna természetes, hogy kifizetném.Ha 30 éves, akkor is a gyermekem, nyilván nem hagyom, hogy szenvedjen mert egyszer rosszul döntött.Mindkettőnk érdeke, hogy boldoguljon.
2011. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%

Akkor főleg:)

Ha megérdemli és megtehetem igen. Én hiszem és vallom, hogy a gyermekedet nem 18 évre szülöd...

2011. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%

Csak is akkor adnék pénzt, ha nem a lébecolása, nemtörődömsége miatt van. Munkát meg azért lehet találni, csak lehet, hogy magasra teszi a lécet. Én is munka mellett jártam ki a fősulit.

De ha pénzt nem is adnék, azért mellette állnék, bármi másban segítenék, pl. lakhatás.

Én sejtem miért tetted fel ezt a kérdést. Nagyon könnyen el lehet kapatni a felnőtté vált gyerekeket is, pedig igenis küzdeniük kell, hiszen mi lesz velük, ha a szülő már nincsen.

Nem mindig azzal segítesz a gyermekednek, ha mindent megadsz neki. Tudni kell úgy segíteni, hogy ő észre se vegye és igazából ő küzdjön meg azért, amit szeretne.

2011. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ő a gyerekem akkor is, ha már 30 éves.
2011. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:48


Voltam azért mellé nyúlásai és voltak lehetőségek amiket el szalasztott de ez mellé párosult egy nagyon rossz párkapcsolat.

2011. jún. 24. 09:52
 16/28 anonim ***** válasza:
64%

Nekem felajánlották, de nem fogadtam el.

Amúgy a Munkaügyi Központ nem fizeti? Egy csomó ilyen lehetőség van. Nézzetek utána.

2011. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
32%
A rossz párkapcsolat nem mentség. Senki nem kényszerítette rá a gyerekedet, ő maga mászott bele, és ő maga nem lépett ki belőle időben, úgyhogy ne próbáld másra kenni a dolgot... Előfordul, hogy az ember elszúrja, ez nem is baj, ha tanul belőle. De ha másra hárítja a felelősséget, abból nem fog tanulni - és az baj.
2011. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem már néztük,elég nehéz bekerülni.Elégé lutri az ottani tanfolyamok nagy része.Vagy bekerülsz vagy nem!Sok jelentkező van nagyon.
2011. jún. 24. 09:54
 19/28 A kérdező kommentje:
Elváltunk és akkor kezdődtek nála a gondok.Eléggé megviselte a válás,az apjával azóta sem beszél!
2011. jún. 24. 09:57
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

Én csak anyukám pár nappal ezelőtti megszólalását tudnám idézni:

"Ne keseredj el kislányom, hogy nem találsz munkát! Amíg élünk eltartunk, aztán majd kukázol..."

Félig poénos, de nálunk ez a hozzáállása a szülőknek/nagyszülőknek. Amíg ők vannak, nagy bajba nem kerülhetek. És igyekszem majd ezt átadni a gyerekeimnek.

Szóval a válasz (a szüleim nevében) IGEN.

23N

2011. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!