Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szinte az...

Miért van az hogy szinte az van a családba hogy nekem mindent a tesómnak kellne köszönnöm?

Figyelt kérdés

Majdnem úgy néz ki a dolog hogy azt is nekem kell megköszönönnöm hogy megszülettem.. :-(


Most is, anyu mondta hogy nézzek, szállást, ha majd megyünk nyaralni. Tesóm már egyből intézkedett is hogy oda nem megyünk ahova én szeretném majd oda ahova Ő.. Ott nincs is igauából semmi nekem való, tesómnak van ott esetleg foci.. -.-

Viszont anyu azt mondja hogy Ő dönti el, mert ahol Ő dolgozik, ott neki jár az üdülési csekk, és ha a tesóm ezt nem kapná, akkor én se mehetnék sehova se a nyáron...


Nagyon elegem van hogy pl: Kaptam tavaly egy telefont tesómtol, uton út félem (boltba,barátnőimnek,munkatársainak) anyu azt reklámozza hogy mindent neki köszönhetek... (Azért mert kaptam tőle egy telefont születésnapomra?) Meg ha kapok valamit és pl: valamin össze veszek tesómmal, egyből fel van hántorgatva, hogy mindent neki köszönhetek...


Nem megyek nyaralni se, mert abból is az lesz hogy, azt is neki köszönhetek, hogy nézhettem milyen jó a balatonon a foci... Mindenből ez van...


Ha vesz a boltba egy csokit, egyből már fújja a család, hogy "neked milyen jó testvéred van, mindent meg vesz neked"

Elegem van már ebből hogy az egész család azt akarja hogy mindent a testvéremnek köszönjek..

Szeretem a tesóm, de kicsit túlzás hogy mindent neki köszönhetek


2011. jún. 20. 13:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor annyi van hogy megköszönöd tényleg mivel 13 vagy és nem sok a beleszólásod a nyaralásba hogy mész-e vagy sem, vagy nem fogadsz el semmit!


VAGY!!! ami jó ötlet volt hogy nem hisztizgetsz vagy berágsz hanem megpróbálod viszonozni... Anyukádék elött adsz neki egy csokit, vagy bármit amit szeret, sütsz neki muffin-t sütit vagy akármit... így mindjárt nem is olyan egyoldalú hogy csak te kapsz és hidd el hogy az álluk le fog esni... Ez jó arra is hogy tanulj egy kicsit belőle Te is... Nem vagy önző meg hálátlan ne figyelj ezekre a megjegyzésekre

2011. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!