Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene köszönnöm az...

Hogyan kellene köszönnöm az orvosom fiának?

Figyelt kérdés

A háziorvosomról van szó: 50 év körüli nő. Neki persze jónapot kívánokkal köszönök, de a fia is ott szokott vele bent lenni, mivel ő is orvosnak tanul. Eleinte mikor beléptem és megláttam, azt hittem csak egy tanuló ott nála, olyan asszisztens szerű. Sziával köszöntem neki mindig, és ő is nekem. Aztán mikor azt mondta, hogy "anyu" akkor esett le, hogy kicsoda. A facebook szerint most 24 éves.


Nagyon-nagyon gáz, hogy sziával köszöntem neki régebben? Ha mostanában is ott lesz, váltsak nála is jónapotra? Alig idősebb nálam + még tetszik is :D


21/L


2011. júl. 26. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
maradhat a szia, nem ő az atyaúristen azért mert a dr nő fia. egy fiatal srác. szia szia. mégjóhogy.
2011. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

szia s kész. Az orvosnő fia is "csak" ember...

Falun sokan "jónapot kivánok"-al köszöntik a páromat, csak mert orvosis...pedig ő is "csak" egy fiatal srác mint a többi:D:D:D de jól szórakozunk:)

21-L

2011. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na csumi
2011. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, kimennél, amíg anyád megvizsgál?
2011. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Szia, kiküldenéd Anyukádat, amíg megvizsgálsz?
2011. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ma 11:31"

LOL

2011. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:D Bocs.


Szóval tegezd nyugodtan.

2011. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sima sziával, mint ahogy bárki más huszonéves fiúnak. :)
2011. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!