Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne, ha nem kapnál...

Hogy esne, ha nem kapnál semmit a párodtól születésnapodra?

Figyelt kérdés

Én nagyon elszomorodtam, nem vártam nagy dolgot egy csoki vagy egy virág is elég lett volna. Páromtól 1 év után semmit nem kaptam. Jó felköszöntött regge, mivel mellettem aludt. Szóval evidens volt.

Azt mondta nem volt ideje venni és majd kapok később valamit, amit szeretnék. Nos ennek már 3 hete, szóval valószínű hogy már nem is fogok!:(


2011. jún. 18. 23:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De mégsem értek egyet. 1 év után már ismerhet annyira, hogy ha azt mondom nem kell semmi akkor igenis kell valami. Ugyanis ugy mondtam, olyanok voltak a reakcióim stb. tudnia kellett volna.


Egész életemben ilyen voltam ajándékozásnál, ha megkérdezték mit kérek..."ooo Nem kell semmi" és mégis mindig kaptam, mivel ez így normális.


Tudom, hogy nektek is igazatok van, de én nem ilyen vagyok nem tudnám neki azt mondtani, hogy igen ezt és ezt szeretnék már ugyis kinéztem ezt stb. Ha ő nem érzi, hogy illő lenne a barátnőjének venni valami kis apróságot vennie, bármit aminek örülne akkor inkább ne is kapjak semmit...

2011. jún. 19. 13:17
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

figyelj ha kérdezte hogy mit vegyen akkor mért mondtad hogy semmit????az kellett volna hogy nekem elég valami apróság is...kedvenc csoki,vagy ilyesmi.ennnyyyiiiii

elég fárasztó ha valaki kérdezget és egy nagy semmi a válsz.ha már sokadszorra fordul elő akkor lehet nem a te hibád hanem tapló.ha neked más az igényed nem kell járni vele.

2011. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!