Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire komoly problémák egy...

Mennyire komoly problémák egy párkapcsolatban? Miket viselsz el a párodtól?

Figyelt kérdés

Ezek szerinted mennyire komoly problémák egy párkapcsolatban?

Te miket viselsz el a párodtól és mennyi ideje?


Előfordul, hogy sáros cipővel megy végig a lakáson, mert valami bent maradt neki.

Van olyan, hogy kinyomdossa a telefont és nem hallgatja végig, amit mondani akarok.

Autószerelő és ha használja a kádat vagy a mosdót nem várja meg, amíg lefolyik, hanem otthagyja koszosan.

Kislányunk közöttünk alszik és nem szólna rá, hogy másik ágy vagy szélére, hanem azt mondja neki, hogy gyere bújjunk össze.

Van olyan, hogy este 8-10-ig dolgozik. Akkor ha hazajön fürdés, vacsi és laptoppozik éjszakáig vagy elalszik az ágyban laptoppal együtt.

Már nem tudom, hogy mikor őszinte.

Régen elmosogatott, ma már a franciaágyon eszik és előfordul, hogy csak oda maga mellé a földre leteszi.

Nem tudunk megbeszélni semmit.

Havi 20 ezer a telefonszámlája és sűrűn foglalt, amikor hívom.

Van olyan, hogy csúnyán beszél anyumról, rólam vagy a fiammal. Előfordult már, hogy ok nélkül lek..-zott, leribancozott és nem kér bocsánatot.


2011. márc. 7. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek elég komoly problémák. És most?
2011. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kihűltek az irántad érzett érzései, érzelmei. Már csak megszokásból van veled, és cselédnek használ. Arra vagy jó, hogy mossál, főzzél rá, és takaríts utána. Már egy kedves szava sincs hozzád. Mi más ez, hogy elmúlt a szerelem?
2011. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindez már elég durva.... :-((
2011. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15:19 vagyok: én már szakítanék.
2011. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Az én "párom" ha nevezhetem annak. totálisan hülyének néz, azt hiszi nem tudok semmit,szerinte elég ha néha elvisz vacsizni, moziba, ide-oda. elég ha mindennap beszélünk, de úgy ennyi. csak a gond az, hogy nem vagyok hülye. tudom, hogy rajtam kívül vannak miss buta libák, nakikkel tartja a kapcsolatot, és azonkívül még akármi is lehet. igazából nem érdekel, nem élünk együtt, nem vagyok eljegyezve. élje ki magát, ha neki így jó hát istenem legyen. De akkor én is ugyan ezt csinálom. Ennek értelme: ha bármi van ő ott van, de még sem vagyunk 100% lekötve. jó nem mondom, ha meglátnám egy másik lánykával, biztos ugranék...:) és game over lenne
2011. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez teljesen átlagos. Az emberek azt hiszik, hogy minden úgy van ahogy azt ők elgondolják. Viszont minden családban vannak efféle problémák. Nem pont ugyan ezek, de hasonlóak. Meg kell tanulni az elfogadás művészetét. Kompromisszumokat kell kötni már a dolgok legelején. Sajnos sokak "elkényeztetik" a másikat a kapcsolatuk első néhány évében aztán, mikor már nagyon messze szaladt a ló megpróbálják visszahúzni a gyeplőt, viszont akkor már sokkal nehezebb és keservesebb.


Viszont ezek közül a problémák közül néhányat simán lehet orvosolni vagy akár szemet hunyni felettük. Ezt a kádas megoldást azzal lehet a legkönnyebben orvosolni, ha megkéred, hogy takarítsa ki, de nem egyből hanem mondjuk másnap... Akkor már rendesen ráragadt. Meglásd, ha rá tudod venni akkor legközelebb már meg fogja várni míg lefolyik rendesen és kiöblíti míg még nem kell vele kínlódni... Az,hogy gyakran foglalt nagy ügy. Én a családomból senkit sem tudok sohasem elérni és engem sem lehet szinte soha.

2011. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus példája az elhidegülésnek. A párod már nem szerelmes, elhanyagol téged, de kényelmes az együttélés. Kiszolgálod, elviseled a dolgait, és vele lehetnek a gyerekei is. Elváltként minderről le kellene mondania..

Nem mondom, hogy megcsal, hiszen munkaügyben is telefonálgathat, de az biztos, hogy már kihűltek az érzései. Javulni nem fog a helyzet, csak romlani..

2011. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 szamóca. ***** válasza:

vannak közte dolgok, amik tényleg bajnak számítanak, és vannak "természetes" dolgok. sáros cipővel bemegy? nem fogsz olyan embert találni aki valami iylesmit nem cisnál...

én inkább arra lennék kiváncsi, hogy próbáltad-e már vele szépen, halkan megvitatni. nem úgy hogy "de bunkó vagy hogy ideengeded a lányunkat" hanem hogy "szeretnék kettesben lenni veled"... satöbbi. ne félj kommunikálni. ha zavar, szólj neki, beszéljétek meg.

2011. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Annak az embernek, akivel közösen gyereket vállaltam, érthető módon többet tolerálok, mint egy olyannak, akinek nem szültem gyereket. A kisebb rigolyáit tehát igyekszem elviselni, és próbálom rábírni, hogy lehetőleg csökkentsen a rossz tulajdonságain. (Pl. tartsa tiszteletben a munkámat azzal, hogy nem sározza össze a tiszta lakást)


Mindezek ellenére nálam a megbocsájthatatlan kategóriába tartozik a megcsalás (legvégső esetben, ha nem is válnék el, de egészen biztosan megszakítanám vele az intimitást, és esetleg én is más oldalán keresném a vigaszt - kérdés hogy ilyen esetben akkor minek is maradjak vele együtt?), valamint a durva jelzők használata is ("r*banc" és hasonlók). Ugyanis az, aki így képes beszélni veled az már nem egyszerűen elhidegült tőled. Az nem tart téged semmire. Lenéz, megvet. Az ember pedig ne akarjon együtt élni az ellenségével még akkor sem, ha közösek a gyerekeik.

2011. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
A kislány miért nem a saját ágyában alszik?
2011. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!