Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire komoly problémák egy...

Mennyire komoly problémák egy párkapcsolatban? Miket viselsz el a párodtól?

Figyelt kérdés

Ezek szerinted mennyire komoly problémák egy párkapcsolatban?

Te miket viselsz el a párodtól és mennyi ideje?


Előfordul, hogy sáros cipővel megy végig a lakáson, mert valami bent maradt neki.

Van olyan, hogy kinyomdossa a telefont és nem hallgatja végig, amit mondani akarok.

Autószerelő és ha használja a kádat vagy a mosdót nem várja meg, amíg lefolyik, hanem otthagyja koszosan.

Kislányunk közöttünk alszik és nem szólna rá, hogy másik ágy vagy szélére, hanem azt mondja neki, hogy gyere bújjunk össze.

Van olyan, hogy este 8-10-ig dolgozik. Akkor ha hazajön fürdés, vacsi és laptoppozik éjszakáig vagy elalszik az ágyban laptoppal együtt.

Már nem tudom, hogy mikor őszinte.

Régen elmosogatott, ma már a franciaágyon eszik és előfordul, hogy csak oda maga mellé a földre leteszi.

Nem tudunk megbeszélni semmit.

Havi 20 ezer a telefonszámlája és sűrűn foglalt, amikor hívom.

Van olyan, hogy csúnyán beszél anyumról, rólam vagy a fiammal. Előfordult már, hogy ok nélkül lek..-zott, leribancozott és nem kér bocsánatot.


2011. márc. 7. 15:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Amit az "elalszik az ágyban a laptoppal együtt" rész után írsz, az mind egyenként is szakítóok lenne nekem. Tipikus elhidegülés. Na meg ha engem csak egyszer leribancozna, szilánkosra törném az orrát. Na meg ha a gyerekkel csúnyán beszélne, vagy anyámmal. Legyilkolnám.
2011. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

*Előfordul, hogy sáros cipővel megy végig a lakáson, mert valami bent maradt neki.


Ilyesmi előfordul, de egyikőnk sem trappol végig sáros cipővel, ha nem sáros, lábujjhegyen, ha koszos, akkor négykézláb mászunk be. És együtt takarítunk, nem a másik munkáját tesszük tönkre.


*Van olyan, hogy kinyomdossa a telefont és nem hallgatja végig, amit mondani akarok.


Hát ez nem fordult elő, de nem is tűrném el. Olyan volt, hogy ne haragudj, nem tudok beszélni, visszahívlak (ez érthető!), de olyan, hogy nem hallgat végig, még sosem.


*Autószerelő és ha használja a kádat vagy a mosdót nem várja meg, amíg lefolyik, hanem otthagyja koszosan.


Mi azért figyelünk arra, hogy ne okozzunk a másiknak pluszmunkát.


*Kislányunk közöttünk alszik és nem szólna rá, hogy másik ágy vagy szélére, hanem azt mondja neki, hogy gyere bújjunk össze.


Ezt nem értem. Egy biztos, én sosem engedmény a gyerekemet közöttünk aludni.


*Van olyan, hogy este 8-10-ig dolgozik. Akkor ha hazajön fürdés, vacsi és laptoppozik éjszakáig vagy elalszik az ágyban laptoppal együtt.


Ez néha elfogadható, hetente többször nem.


*Már nem tudom, hogy mikor őszinte.

Régen elmosogatott, ma már a franciaágyon eszik és előfordul, hogy csak oda maga mellé a földre leteszi.


Ott kell hagyni, előbb-utóbb kiviszi. Ha egy hét múlva, akkor.


*Nem tudunk megbeszélni semmit.


Ez nagy baj.


*Havi 20 ezer a telefonszámlája és sűrűn foglalt, amikor hívom.


Mitől ennyi? Munka vagy pénzszórás? Mennyi pénzből éltek?


*Van olyan, hogy csúnyán beszél anyumról, rólam vagy a fiammal. Előfordult már, hogy ok nélkül lek..-zott, leribancozott és nem kér bocsánatot.


Egyszer tenné meg, szórnám ki a cuccait azonnal. A bocsánatkérés már nem is kellene.


Összegezve: nekem nem kéne egy ilyen pasi, az fix.

2011. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez teljesen átlagos."


Sajnos átlagos lehet, de ez még nem jelenti azt, hogy normális és elfogadható lenne. Szerintem.

2011. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

-koszos cipővel megy végig

felőlem,ő fog felporszivózni is,nem én

-kinyomdossa a telefont,nem hallgat végig

ha meló van,akkor meló van,én is rányomom páromra,hogy bocs,később folytatjuk,és ő is...melóban a főnök és a vevő után jövünk...kell a fizu

-kád

hát nah,és? én is otthagyom ha épp készül eldugulnii,nem állok feletti 10 percet,ha meg elfelejtek visszamnni letakaritani,akkor letakaritja ő ha ő megy következőleg,ebből sosincs probléma,mindketten otthagyjuk sokszor

-kislány

bár nincs gyerekünk,de öcsém elég pici,én imádtam ha bebújt közénk amikor párommal a szüleimnél aludtunk...te nem szereted ha ott van veled a lányod?? ágy szélére a macskánk fekszik...

-sokáig dolgozik,utána laptop mellett alszik el

dolgozni muszáj,gondolj majd erre akkor is ha otthon ül munkanélküliként egész nap

laptop mellett alszik el...fáradtan én se vágyok másra,pedig nőből vagyok

-nem tudod mikor őszinte

ne zsörtölődj,beszélgess,érdeklődj

-régen mosogatott,ma malacot játszik

ha este 8ig melózok reggeltől,akkor én még az ágyba is szoktam felejteni,kaja közben elalszok...nem még mosogatni...megvár...

otthon vagy a gyerekkel? sok pasi ezt annak veszi h akkor te dolgod as házimunka,ezt tisztázni kell

-nem tudtok semmit megbeszélni

bővebben?

-20ezres számla

mióta? melóhoz is ezt használja? elől hagyja a telót vagy eldugja? 20ezer nem sok ha arról intézi a melós dolgokat

-csúnya beszéd...

erre nincs mentség,én pofánvágnám nő léttemre

2011. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk is velünk alszik 3 éves de ez az én hibám.

A férjemmel mégis megoldjuk,hogy kettesben lehessünk.

Nálunk is voltak régen gondok.Èn megkértem,hogy mondja meg mit nem bír bennem.Ès fordítva én is.Most minden oké.

2011. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

1.Engem egyszer k*rvázna le a párom,abban a pillanatban véget vetnék a kapcsolatunknak.Ez egy nagyon csúnya megalázás.

2.Ő már egyáltalán nem szeret téged,és nem nézz semmibe!

3.Hagyd ott,szerintem meg is csal!

2011. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kihűlt érzéseket fel lehet még éleszteni?

Megcsalni talán nem csal meg.

A kapcsolatunk első 3-4 évében még nem voltak ilyen gondok, sőt boldogok voltunk. Ezek akkor kezdődtek, amikor olyan munkát vállalt, hogy nem találta meg a hazafelé vezető utat.

Ti hogyan orvosolnátok egy nehéz esetű emberrel?

Ez a helyzet, csak romlani fog?

Sáros cipővel bemenetelt úgy gondoltam, hogy az előszobán végig a szobán át. Az előszoba nálunk egy hosszú L alakú. A kisebbik (belső) részben szőnyeg, mint ahogy a szobában is.

Próbáltam már vele szépen kommunikálni, komprumisszumot kötni, de nem igazán tudok vele beszélgetni sajnos.

A "r*banc" és hasonlók nekem is nagyon fájnak, mintha lelken vagy szíven ütne.

A kislány azért nem a saját ágyában alszik, mert az apa megengedi Neki és már nemcsak a saját szobájába fél átmenni, hanem a falhoz is fél állítólag bemenni, így apával összebújva alszanak.

2011. márc. 7. 16:42
 18/23 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a kislány nem Tiéd.
2011. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Én is volt már, hogy Neki mentem, amikor Anyumat leribancozta, de Ő lefogott és azt mondta, ha nem fejezem be megüt.

Sokszor úgy érzem nem, hogy energiával töltene fel a kapcsolatunk, hanem minden energiámat leszívja.

A lányom fél évesen kinőtte a bölcsőjét, párom akkor rávett amíg kicsi aludjon közöttünk, így kéznél van, ha megébred. De már egy-két éve átmehetne, de azóta a kisasszonynak egyre nagyobb a hatalma az ágyunkban. Sokszor jelzem, hogy most küldje be, Ő beküldi a FALHOZ, de ha nézi a TV-t a lányunk nem tud sokszor aludni, így a párom belealszik a várakozásba, pedig látom rajta, hogy érti, hogy kívánom.

A kommunikáció sajnos mindig nagy baj volt köztünk. Pedig az elején leszögeztem pár elvárásom, amibe benne volt, hogy szeretném, ha mindent megtudnánk beszélni és mindig végighllgatna. Láttam is rajta, hogy az elején nagyon erőltette ezt úgy, hogy mondta a többieknek, amikor beszéltem, hogy csönd legyen, hagy hallgasson meg, mert beszélek. De akkor még nem esett le, hogy ez megerőltetés neki.

A telefonszámla munka és pénzszórás is. 83 ezer ft a nettó fizije + kb. 30-60 ezer között tud mellékeresni. Ennyi pénzből élünk úgy, hogy 3 lakás rezsije + 2-3 gyermek + mindenhová autóval járunk.

Ahhoz már sikerült hozzászoknom, mint sok más aprósághoz, hogy nem tud bocsánatot kérni! Nem tud beszélni az érzelmeiről, stb..

A kádat Ő nem mosná ki, mert szívesen megfürdik a maga után hagyott mocskosban is.

Én imádom, ha ott van a lányom, mert valaki legalább összebújik velem, de néha kellene együttlét is.

Volt már munkanélküli is, de akkor sem tudott itthon ülni a seggén. Az első években meg azt élveztük, hogy nem volt munkálya, mert akkor nekem volt még annyi, hogy akár el is tartottam.

Beszélgetni sajnos nehéz volna Vele!

Kapcsolatunk elején beigérte, hogy a mosogatást mindig magára vállalja, mert én utálok mosogatni. Pedig megvettem a mosogatógépet, amit be sem kötött, pedig megtudta volna oldani, de akkor még tetszett neki, hogy számítok rá és kérlelem, dicsérem. Ma már sajnos nincs kit.

Nem lehet vele beszélgetni, nemcsak megbeszélni sajnos.

Vágjam pofán, ha csúnyát mond?

A 3 évesed mellett hogyan tudtok kettesben lenni? Gondolom jó kislány Aki a TV mellett is elalszik és nem este 9-10-kor, amikor apa is már.

Èn is könyörögtem, hogy hagy mondjam el ezeket Neki és Ő is. De nem ment. Most gondolkodom rajta, hogy megmutatom Neki ezt, hátha! Régebben amikor megkértem, hogy beszéljünk meg valamit, Ő elmondta a véleményét és én levoltam ejtve. Most meg sokszor azt mondja, hogy csend legyen, nem akar beszélni, stb.. Ott jó, ahol meglehet beszélni és nem, mintha a falnak mondanád vagy még annak sem mondhatom már!

Nem hiszem, hogy megcsalna!

Mégegy kérdés: lehet, hogy nem ebbe a kategóriába tartozna, de én amikor gyanítom, hogy talán megcsalt, utána megtudom állapítani a spermája mennyiségéből, hogy velem volt e utoljára. Ez Veletek is előfordul?

2011. márc. 7. 17:26
 20/23 A kérdező kommentje:
De a kislányt is én szültem, de apának nagyobb a szava és hatalma sajnos.
2011. márc. 7. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!