Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tudnék leghamarabb...

Mikor tudnék leghamarabb elköltözni itthonról?

Figyelt kérdés
Elnézést ha rossz a kategória, nem tudtam hová rakjam. Az a helyzet hogy borzalmas a viszonyom édesanyámmal. Nem arról van szó, hogy nem enged meg ezt azt, hanem arról hogy folyamatosan sérteget, gúnyolódik rajtam, nagyon csúnyán beszél és kiabál velem, néha meg is üt. Ebből az okból szeretnék minél hamarabb elkerülni itthonról.
2011. jún. 18. 00:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, nem minden szülővel lehet beszélni, se szépen se csúnyán. A barátom rengetegszer próbált beszélni az anyjával mindenféle formában. Kiabálva, nyugodtan, értelmesen, idegesen, még facen cset formájában is. Mindenhogy, de nem lehetett tenni semmit.

Kezdj el jól tanulni, és vetesd fel magad gimi végén egy jó egyetemre, a szülővárosodtól jó távol.

2011. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az enyémmel se lehet beszélni, próbáltam mindenféle hangnemben, egyszerűen túl csökönyös ahhoz, hogy belássa hogy ő is hibás valamiben. Vagy egyszerűen meg se hallgat. Azért köszönöm a segítséget és a könyvnek is mindenképpen utána nézek.
2011. jún. 18. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!