Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csínáljak mikor verem az...

Mi csínáljak mikor verem az aszonyt?

Figyelt kérdés
Meg néha a kutyát is. Nem én tehetek rola de felídegesitnek mindakettő ugat őrőkké. Én megnem bírom és kapnak egyet olyankor csöndbe vannak. nem akarok én verni öket de ezvan
2008. febr. 22. 18:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem is roppantód feháborított a kérdés, bár miután elgondolkoztam a dolgon, nem is tudom, hogy kit kellene orvoshoz küldeni. Azt aki ilyet csinál, vagy azt aki ezt tűri.

Soha senkinek szabad otthon megfélemlítésben élnie, akár fizikai, akár lelki értelemben véve teszi ki magát valaki bántalomnak.

Ilyenkor komolyan nem értem, hogy egyáltalán miért vagytok együtt? Ha téged idegesít az asszony, akkor ő nem a te asszonyod. és ha meg őt veri a férje akkor neki nem te vagy az ideális férj. Sajnos a kutya nem tud változtatni a helyzetén, de az állatvédők elkapnák a töködet miatta is.

Én nem tudnám még elképzelni sem, hogy kezet emeljek a feleségemre, vagy a gyermekemre, bár ez a tettem házasságom (és szerintem nemzőképességem) utolsó pillanata is lenne egyben :-)

Szerencsére még egy hangos szó sem nagyon csattant el közöttünk, mivel olyan házasságban élünk hogy szeretjük egymást. Én őt, ő meg engem. Azt sem tudjuk, hogy hogy járjunk a másik kedvében, nemhogy "ugatás" vagy "kap egyet" kerülne szóba. (mellesleg imádjuk a kutyát és a cicát is, és ha valami bajuk van, akkor megnézzük, hogy jól vannak-e, nem éhesek-szojasak, vagy nem félnek-e valamitől)

Szerintem kb ilyen viszonyban kell lennie két embernek, hogy ha megkérdezik ott és akkor, hogy az igen teljesen őszinte és megalapozott igen legyen.

2008. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

1. Rohadj meg, amiért a feleséged vered!

2. Rohadj meg, amiért a kutyádat vered!


A legjobb amit tehetsz, ha elköltözöl otthonról és többet nem mész a közelükbe.

2008. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen menjetek családsegítő terápiára. Vagy keress egy szuper pszichológust. Talán a te apád is verte anyádat, és ez a minta megmaradt neked. De biztos hogy ezt akarod tovább adni a fiadnak??
2008. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Ha vicc elég rossz!

Ha meg igaz, miért keresed a választ hisz úgy is tudod, senki nem fog melléd állni!

2008. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Mikor érzed hogy elönt a méreg, akkor inkább fogj valamit aztán verd a padlót vele. Menj ki az udvarra, fuss pár kört, ugrálj egyhelyben stb.

Nagyon nézz magadba! Komoly problémád van és segítségre van szükségetek!!!! Feltéve ha tényleg igaz!! Az hogy itt megkérdezted azt jelenti hogy észrevetted, hogy ez nem jó. De akkor akarj is változtatni, MOST AZONNAL. Vagy börtönbe kerülsz, mert az asszony följelent, és teljesen jogos lesz.

2008. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

na neeee!!!3-szor átolvastam a kérdést,hogy jól látom-e?

m a francnak vagy ott?mert szeretni nem szereted őket az tuti!!!olyankor büszke vagy magadra?remélem nem tudsz aludni a lelkiismeret furdalástól?és mégis ki tehet róla?pisztolyt fognak a fejedhez,hogy márpedig vered őket mert ha nem lelövünk?!ha tényleg nem akarod verni akkor sürgősen húzd el a csíkot!!!!remélem egyszer szembe találod magad egy olyan emberrel aki simán elbír veled és agyba-főbe ver!!!csak akkor fogod megérteni milyen érzés a másik oldalon.bocs de nem tudok jobbat írni mert ez a kérdés olyan indulatot váltott ki belőlem mint még semmi!!!mekkora egy szemét vagy te!!!!!!!!!!nyugodtan értékeld le a választ.egyebet nem várhatunk egy ilyen alaktól.annyi agyad sincs hogy felfogd mit művelsz!!!!szemét!!!!

2008. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés elolvasásakor arra gondoltam, hogy egy erőszakos, öntörvényű, egoista, antiszociális ember tette fel. De ha már felismeri ezt a hibát, akkor nyilván tenni akar ellene. A feleségedet TISZTELD EMBERKÉNT annyira, hogy ne úgy vélekedj róla, hogy UGAT.

Ha hirtelenharagú indulatos vagy, arról önmagában nem tehetsz. De mindenképpen beszélj vele olyankor, amikor jó a hangulat, hogy szeretnél változni és segítsen neked ebben. Ha őszintén elbeszélgettek akkor ő is fel fogja ismerni benned az EMBERT és gondolom meg fog mindent tenni annak érdekében, hogy ne fajuljanak el a dolgok ennyire. Az állattal szemben pedig azt javaslom, hogyha a kutyus fegyelmezetlen, vigyétek el néha kutyasuliba és ott megmutatják, hogy hogyan lehet SZERETETTEL, de következetesen a kutyát is megnevelni. (Nem idomítani!!!) A fentieket persze akkor ajánlom, ha Te is azt szeretnéd, hogy rendeződjenek a dolgok. Mivel a veszekedéshez két ember kell (a verekedés elindításához egy is elég:( érdemes azt csírájában elfojtani. Ha nincs türelmed a családodhoz, mert a nejed szerinted csak UGAT, és nem érzed helyrehozhatónak a dolgot, akkor inkább válj el tőle, még mindig gálánsabb megoldás, mint a férfiúi erődet azon módon kimutatni, hogy lecsapod a gyengébbet, ha nem úgy táncol, ahogy fütyülsz.


Az én életfilozófiám, amit mindenkinek ajánlok: "ÉLNI ÉS ÉLNI HAGYNI" Gondolkozz, mit szeretnél...

2008. febr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem az van hogy a nők nem mernek (vissza)ütni, csak a férfiak nem hangoztatják, inkább ráfogják a monoklit egy kocsmai bunyóra mint az asszonyra...


Próbáld valahogy elkerülni a stresszes helyzeteket, járj el sportolni, menj pszichológushoz, esetleg költözz el egy időre. Nekem segített, régen én is túl hamar ütöttem csak hogy kuss legyen, nő létemre.

2008. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
probáld meg fejel a falhoz!!!Talán agyrászkodás segit!
2008. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
Amennyiben ez komoly, tényleg keress fel egy orvost. Egy józan pillanatban beszélj a feleségeddel, hogy segítsen. Ja és a kutyát add oda valakinek, mert ő aztán tényleg nem tudja megvédeni magát.
2008. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!