Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csínáljak mikor verem az...

Mi csínáljak mikor verem az aszonyt?

Figyelt kérdés
Meg néha a kutyát is. Nem én tehetek rola de felídegesitnek mindakettő ugat őrőkké. Én megnem bírom és kapnak egyet olyankor csöndbe vannak. nem akarok én verni öket de ezvan
2008. febr. 22. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod, de mégis megteszed... A feleséged helyében már rég kiraktalak volna. Mi lesz ha egyszer kicsit erősebbet ütsz?... a hátralévő életed börtönben töltheted. Próbálj meg uralkodni magadon, inkább beszéld meg vele a dolgokat nyugodtan, és nem olyankor amikor veszekedtek, mert tuti vannak nyugodt pillanataitok is.
2008. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
76%
Ugye ez a kérdés most vicc????????????????????? :))))))))))
2008. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán hiszem, hogy ne lenne életszerű a kérdése a kérdezőnek. Sajnos ez nem vicc, bár szeretnénk belőle azt csinálni. Elég nagy méretet öltött hazánkban a családon belüli erőszak. Amely megszüntetésének ELSŐ LÉPÉSE a beismerés. Ezt megtette a kérdező. Úgyhogy én inkább remélem, hogy nem vicc a kérdés, hanem egy valóban erőszakos ember próbálja megoldani a problémáját. Hogy eggyel több család legyen erőszakmentes...
2008. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
fordulj szakemberhez az én apám verte anyámat ,már hál istennek halott gyűlölöm a mai napig.Szerintem az ilyen férfi egy gyenge pöcs önértékelési zavarokkal küzd kissebbrendűségi érzése van és a gyengébben próbál uralkodni.Neked is jobb életed lenne ha megváltoznál,ha a feleséged nem boldog nem tud boldoggá tenni,pedig ha veled van biztos szeret még szegény.Bocsi de az elején elkapott a pipa.
2008. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
94%
Ha vicc akkor elég szar,ha meg nem akkor egy nagy rohadék vagy!!!!!!!!!!!!!!!
2008. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a 4 dik valaszon jo lenne elgondolkodnod!!

majd a te gyerekeid is igy fognak rolad beszelni!!!

ezt akarod ,egy not aki megtud utni az egy gyava fereg!!!!!

verd a fejed a falba!!gondolom pia sincs megvetve....

ez itt a legnagyobb gond!

2008. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Azt javaslom, hogy amikor legközelebb megvered a feleségedet, akkor azon nyomban vidd el egy kórházba látleletre, majd jelentsd fel magad. Azt hiszem, ez a legtisztább megoldás.


Vagy soha többé ne bántsad, és gyakorolj önuralmat. Ha pedig erre nem vagy képes, fordulj orvoshoz, és ezt most nem rosszindulatból mondom.

2008. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Sajnos hazánkban a nők többsége nem mer visszaütni.SAJNOS!!!!!Remélem egyszer a feleséged a legnagyobb fakanállal esik neked és jól elkalapál vele!

7 éve vagyok házas a párom csak egyszer gondolta úgy,hogy beszélgetés helyett idomítania kell.Én elővettem egy jó kis vaskos fakanalat valahogy ilyesmi már a leghalványabb gondolataiban sincs!!!És nem is ajánlom neki.

És csajok akik ezt olvassák SOHA ne hagyjátok magatokat!!!!!

2008. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is az ilyen egy undoritó szemét alak.

ismerek olyat akinek az anyját verte a nagyapja, tehát a csávó ütötte a feleségét és a gyerekét, és késöbb a gyereke is verte az ő gyerekeit csak ugy mint az apja őt. most pedig a lány attol retteg hogyha neki is lesznek gyereki akkor leeht hogy estleg olyan lesz mint az ő anyja aki verte őt vagy a nagyapja ki verte az anyját.

érdemes ezen elgondolkodni főleg ha gyerekeket akarsz. mert ezzel nem csak a feleséged életét teszed tönkre és a gyerekedét ha lesz hanem még az ő gyerekeiket is.

2008. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést de ez gyógyulni kíván???!!!,,örökké ugyat,meg ez van"??!!Édes anyucikád térde kalácsa az!Egy gyenge,érzelemhiányos hímvessző vagy!Miylen bátor vagy,húú meg mertél ütni egy védtelen állatot(kutya),aki ha megvered is szeretni fog!+a feleséged,gondolom az sem mer visszaütni!Remélem egyszer az a kutya az egyik ütésednél elkapja a kezed,és összeroppantja te szemétláda!!!Ha meg vicc akkor elmehetsz a sunyiba...bocsi de ezt muszály volt!!!!!Bea :@
2008. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!