Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem birok a...

Mit tegyek ha nem birok a férjemmel élni? Nem életrevaló. Nem lehet rá alapozni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 15:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
MÁr ne haragudj,de épeszű ember mégha szerelmes sem fogadta volna el ezeket a körülményeket.Írod,hogy mindig is így élt.Ezek szerint amikor megismerkedtetek akkor sem volt konyha,akkor sem volt normális lakása.Mégis jó volt neked.Komolyan,te nagyobbat hibáztál mint ő.A férjed nem hazudott neked,hiszen úgy él most is ahogy megismerted.Önmagát adja ma is.Te viszont gyökeresen meg akarod változtatni.Neked nem jó semmi.Akkor tegyél ellene.Kérd vissza te a kölcsönkért dolgokat.Állítsd le minden haverját,rokonát aki kölcsönt akar kérni,és mond azt,hogy mától kezdve egy büdös fillért nem adtok kölcsön.Házasok vagytok,van beleszólásod.HA ez sem megy akkor el kel válni..Ilyen egyszerű..
2011. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
munkája van? ezerrel keresni, ha nincs!
2011. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de adja magát a kérdés, hogy konyha-víz nincs, de internet számítógép igen??? Furi...
2011. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
áram azert van:-) meg viz is. na egy picit megnevettettél hogy lehetne rosszabb ha az sem volna:-) mondanom sem kell a laptopot is én hoztam a házasságba. meg a hütöt mert neki csak ilyen kempinghütöszerüsege volt olyan mint egy minibár ja és nem jartam ide hazassag elött tul sürün tesojanal voltunk ahol minden tip top a ferjem pénzéböl. nem dolgozik es nem is akar ugy látom persze elvileg keres munkat de mindig szarul van mert depresszios
2011. jún. 13. 16:29
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után miért akarsz rá alapozni? Jól látod, hogy kisbaba ebbe a körülménybe nem érkezhet! Viszont te megállod a helyed egyedül is, lépj ki ebből, most még megteheted, hisz nincs baba , nincs hitel...
2011. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

"mert depresszios" - ezek összefüggnek, amiket itt írtál..

Nagyon-nagyon okosnak és segítőnek kell lenned: ebből kijönni. MUNKÁT TALÁLJATOK! keress Te neki - lehet, hog nem a szakmájábanm, de munkát kell találni.

2011. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj,de mint férjes asszony nem értem,hogy ilyen körülmények,helyzetek mellett hogy tudtál hozzá menni feleségül?

Az egy hülye kifogás,hogy csakis a testvérénél találkoztatok.Ha nem 3 hónap együtt járás után mentél hozzá,akkor olyan nincs,hogy nem ismered meg,nem tudod hogy ő hol,és milyen körülmények között él.Addig hozzá sem mentem volna,ha nem tart annyira fontosnak,hogy elvigyen a lakására még akkor is ha puritán módon él.Az hogy nem dolgozik,ez sem lehet új.Gondolom előtte sem kapkodott a munkákért.Voltaképpen a saját butaságod miatt vagy most ebben a helyzetben.

Ám a legnagyobb hiba az,hogy te mindent vittél a házasságba úgy,hogy előtte nem térképezted fel,hogy hova is viszed.Grat.okos vagy...

2011. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

hat tudod en egy ilyen ferfitol elvalnek de nagyon gyorsan. egy hibat mar elkovettel h hozzamentel. meg egy hibat ne kovessel el, h gyereket is szulsz neki ne tedd pokolla az eletet a gyerekednek.

megvaltoztatni nem fogod mert nincs igenye ra.


nezd nekem van egy sogornom. ok a pitriban nottek fel egy egyszobas lakotelepi lyukban. sosem volt sajat agya. es nincs is igenye h jobb legyen. dolgozott Mo-n masfel evet ezalatt kitalalta h a munka mufaja nem neki valo. Kulfodlre koltoztek ott sem volt maskepp, ott is csak 9 honapot dolgozott es mindent kitalalt h ne kelljen dolgozni. gyereket szult a semmibe csak dolgozni ne kelljen. ferje dolgozik mint egy barom h eltartsa. itt is egyszobasban laknak nincs is igenye nagyobbra. Holott itt egy csalad alt-ban ket emeletes 400nm-es hazakban laknak...

2011. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Váljatok el, persze hogy kell neki a gyerek hisz így vele marad az eltartója.

Nem értem nő létedre hogy lehetél olyan vak hogy hozzámeny egy ilyen alakhoz, nem dumáltatok az esküvő elött.

2011. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
szerelmes voltam és hülyeévekig reménytelen szerelemnek hittem aztan összejöttünk és rá 2 hónapra házasság azt hittem milyen romantikus aztan tessék
2011. jún. 13. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!