Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem birok a...

Mit tegyek ha nem birok a férjemmel élni? Nem életrevaló. Nem lehet rá alapozni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Akkor miért is mentél hozzá? Akkor még lehetett rá alapozni, csak megváltozott?nagyon kevés infót írtál!
2011. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Black_Star* ***** válasza:
53%
És erre most jössz rá? GRAT! ....
2011. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "nem életre való"? Most komolyan ezért akarsz elválni? Ver téged, a gyerekeiteket, megcsalt, alkoholizál, bántalmaz...? Bővebben?
2011. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem! Ha ennyire pocsék akkor miért mentél hozzá feleségül?
2011. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

betonra alapozzátok a házatokat- ne a másik ember lelkére.


(lehet, hogy azért adott a sors neki egy életrevaló menyecskét, hogy kiegészítsétek, segítsétek egymást, kölcsönös megbecsülésben, szereteben?)

2011. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Miért akarsz _rá_ alapozni? Mi ő, ellátó vállalat? Vagy lévirító szeretetszolgálat? Szépen közösen kéne alapozni is, meg építkezni is.
2011. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Barátként még életrevaló volt?
2011. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

egy csomo mindent kölcsönad amit nem adnak vissza es ő nem is kéri vissza mert az "ciki". A tartalék pénzünk is odaadata. 0 a megtakink emiatt de szerinte kell a gyerek sőt mindjart 2 lenne a jó neki. csak álmodozni tud.

tábori körülmények közt élni neki a normális és nem is akar változtatni rajta. konyha nincs fürdőszobábol vételezzük a vizet udvaron fözünk (télen fözni se tudunk) mosogatni 1 lavorban mint az okorban. de ő ebben élt edig is neki ez a normális. miert mentem hozza? szerelemböl. és akkor meg megjatszotta magat hogy majd veszünk aztan semmi.1 ágynemühuzatunk van azt is én hoztam. neki az sem volt.tv sincs csak egy utazotv neki az a normal mert mikor összevesztünk a masik tvt nagy normal nekiadta a tesojanak. amugy elöttem a tesoja mosott rá ö vette a mosogepet meg a tesoja lakasat rendezte be. aki amugy tartozik neki mindezen felül mert el is tartotta 5 évig! mindezt elölem eltagadta a hazassag elött és azt mondta"van egy nagycsomo pénzem abbol megcsinbalunk mindent" aztan most en tartom el. és mikor mondom ezert nem lehet gyerek erre mondja ö hallotta mashol az en fizumbol 6 tagu csalad el....igy elfernek a gyerekek. ja es nem cigany meg diplomas is megis ilyen. jo neki a putri meg jöjjenek a kölykök

2011. jún. 13. 16:07
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
váljatok el. ennyi.
2011. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
"csak álmodozni tud." - ó ! szükségetek van egymásra - kiegészítitek egymást - szerelem volt - át kell mennie megértő szeretetbe
2011. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!