Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élet egy drogfüggő mellett?...

Élet egy drogfüggő mellett? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok 6 éve élek párkapcsolatban, már nagyon szeretnék gyereket. Amikor összejöttem a párommal naponta kb 10 füves cigit szívot, és mellette még alkalmanként kokaint, exet és egyéb népszerű és kevésbé népszerű drogot.

Nagyon beleszerettem, de azt a feltételt állítottam a kapcsoalt elé, hogy le kell szoknia, vagy nem maradhatok vele. Ő le is tette (én azt hittem). Nem látszott rajta semmi, még a sima cigit is abbahagyta 2 éve. Tegnap megláttam, hogy orrba szív valami fehér drogot, meg több marihuánás zacskót is találtam a kocsijába. Mit tegyek? Gyerek ebből már nem lehet. Végleg hagyjam el? Hazudott. Nagyon ki vagyok borulva.


2011. jún. 12. 21:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

Muszáj leszel, mert így a Te életed és jövőd is rámegy egy olyan kapcsolatra, amire nem lehet építeni.

Hagyd ott... ha felfogja, hogy Te ki vagy az életében, akkor önszántából fog elmenni elvonóra, és visszatalál hozzád - bár nem hinném, hogy akkor már nem lenne késő, hisz Neked nem szabad addig várni, még hosszú-hosszú éveket, ha gyereket szeretnél..

Nincs értelme ennek így, ha Te normális életet szeretnél... sajnálom..

2011. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Már ott elcsexted, hogy drogosan beleszerettél. Legalább a leendő gyerekedet becsüld meg annyira, hogy nem ilyen apát választasz neki.
2011. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy drogos örökké drogos marad és az anyag MINDIG fontosabb lesz nálad.


Tapasztalat.

2011. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
31%
Ha szereted nem az a megoldás, hogy elhagyod. Segíts neki új élett kezdeni. Én is egy drogfüggő barátnője vagyok, de nem adom fel. Túl sok olyat láttam, hogy csak egy kitartó barát, vagy társ kellett volna egy ilyen ember mellé és akkor talán még ma is élnének. Én egy drogközpontba is járok, ahol a családtagoknak, barátoknak van "terápia", h legyen erőnk kitartani. Én nem hagynám cserben a helyedben. Nem véletlenül menekül bele valaki a drogba, alkoholba.
2011. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Már ott elcsesztem, hogy beleszerettem. Hát lehet, csak az a bibi, hogy nem lehet irányítani, kibe szeretek bele, kibe nem. Tudtam, hogy nem kellene szeretnem, de annál inkább odavoltam érte, és most is. Ez a kettőség van bennem ezért is kérek tanácsot: Hagyjam el és magammal törödjek a vágyaimmal stb. Vagy álljak mellette, így talán lerakná...(de ez reménytelen, mert nem látja be, hogy bajban van) Tudom, ha elhagyom mégjobban elkezd drogozni és lesüllyed újra. Féltem iszonyatosan
2011. jún. 12. 21:38
 16/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem neked kell felelni mások testi épségéért.
2011. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, most rögtön. Már ebből látszik, hogy nincs akaratereje.

Amúgy: ajánlom a Karesz végakarata című filmet, a droggal kapcsolatban. Ő le akart szokni, mégsem sikerült. Megosztó film, de érdekes. Én sírtam rajta..(és nem csak én - osztállyal néztük a filmet)

2011. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Látom, hogy hajthatatlan vagy. Akkor maradj vele, a saját életét mindenki úgy teszi tönkre, ahogy akarja. De gyereket semmiképpen ne szülj neki.
2011. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

Karesz végakarata, karesz le akart szokni, de benyomva csinálta a videót is, meg felgyújtotta az asztalt a gyertyával, én besírtam rajta a röhögéstől.


ORVOSI segítség kell neki, mint írtam kényszeres felhasználó már, itt már csak külső behatásokkal lehet leszoktatni, nem szertettel meg megértéssel. Nem ura önmagának, ha elfogadja ha nem, ez a tényen nem változtat.

2011. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%

Ő maga nem ismeri el hogy drogozik. Ez a legnagyobb baj!

mindíg lesz egy idegesítő főnök, szar nap, ugató kutya a szomszédban, vagy bármi amire egy kis marihuánát, kokaint rá lehet fogni.

Állítsd választás elé: vagy te, vagy a drog. A drogot választani!

Nekem a nővérem drogozott, és én megtettem a legbunkóbb dolgot, amit testvér tehet a testvérrel. Feljelentettem. De már csak akkor, amikor már semmi mást nem tudtam tenni.

A börtön helyett az elvonót választotta.

Jelenleg is bent van.

2011. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!