Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élet egy drogfüggő mellett?...

Élet egy drogfüggő mellett? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok 6 éve élek párkapcsolatban, már nagyon szeretnék gyereket. Amikor összejöttem a párommal naponta kb 10 füves cigit szívot, és mellette még alkalmanként kokaint, exet és egyéb népszerű és kevésbé népszerű drogot.

Nagyon beleszerettem, de azt a feltételt állítottam a kapcsoalt elé, hogy le kell szoknia, vagy nem maradhatok vele. Ő le is tette (én azt hittem). Nem látszott rajta semmi, még a sima cigit is abbahagyta 2 éve. Tegnap megláttam, hogy orrba szív valami fehér drogot, meg több marihuánás zacskót is találtam a kocsijába. Mit tegyek? Gyerek ebből már nem lehet. Végleg hagyjam el? Hazudott. Nagyon ki vagyok borulva.


2011. jún. 12. 21:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el, nem kérdés! nem érdemel meg téged, és veszélyes is.
2011. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
mármint ez a kapcsolat nem lenne túl biztonságos így.
2011. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott egyértelmű!(bár sztem ugysem fogod)

Várni nem érdemes rá,ha neki ez az élete.Meg 33 éves vagy,nem bántásból írom,de döntsd el hogy te mit szeretnél az élettöl,főleg ha gyereket szeretnél.

2011. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Csúnya lesz, amit írok, ne haragudj. Gyereket egy beteg embernek ne szülj, ez talán egyértelmű. Viszont ha így folytatja, nemsoká ő is gondoskodásra szorul majd, rámegy a te életed és egészséged is. Ha annyira szereted, adj neki még egy esélyt: ha elmegy elvonóra. Máskülönben sajnos nincs jövője. Hidd el, minél később szállsz ki ebből a kapcsolatból, annál jobban fog fájni.
2011. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

Szia!

Ne borulj ki, hanem roham léptekkel kezdj el csomagolni. Ha nála laksz azonnal költözz el, ha Ő nálad zavard el..... több okból !!

1. Hazudott, folyamatosan, legalább két éve.

2. Drogos.... kutyából nem lesz szalonna, nem fogja letenni, ha eddig nem tette,

3. Ha egy ilyen hulladék embertől szülnél, veszélyezteted a még meg sem fogant gyermekedet.

A drogra nincs magyarázat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rohanj minél messzebb!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz dolog, mivel szereted. Ha én lennék ilyen helyzetben, vérző szívvel, de elhagynám. Igaz, nekem csak az egyik legjobb barátnőm drogos, de így is az idegösszeomlás szélén állok.
2011. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
hagyd. el.
2011. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
kénszeres droghasználó, sajnos ilyenkor már egyedül nem megy, segítség kell neki, egy esélyt megérdemel szerintem, sajnos nem ura magának.
2011. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Állítása szerint ő nem drogos, és én sértegetem, hogy ezt vágom a fejéhez. A legnagyobb baj, hogy nem látja a saját problémáját, így nem fog elmenni elvonóra sem. Az a baj, hogy őrülten szeretem, és nem tudom mi lesz nélküle, félek, nem bírom ki.
2011. jún. 12. 21:23
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fog leszokni. Ha jót akarsz magadnak, hagyd ott minél előbb.
2011. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!