Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne rávenni h...

Hogyan lehetne rávenni h engedjen motorozni?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem apával és azt mondta h majd megtanít motorozni (van egy Simsonunk) és anya egyből rávágta, hogy nem! Apa meg vissza h de :D ott vitatkoztak. Utána apa mondta, hogy akkor elcseréli egy robogóra és anya arra is azt mondta, hogy nem. Apa mondta, hogy de úgyis elvisz engem motorozni. Amúgy én imádom a motorokat és egyszer lesz nekem is (nem lehet elég korán kezdeni :D). Azt mondta anya, hogy akkor te fogsz vele a sebészetre járni, apa meg mondta h jó, úgyse fog elesni. Nem akarja engedni. Apa meg én szeretnénk és tuti megcsináljuk :). Rá lehet venni szerintetek?

14/L


2011. jún. 12. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát érdemben nemtudok hozzászólni valami okosat, 5-6 évesen már motroztam,apám egész életében motrozik, 14évesen levizsgáztam, viszonylag későn 16évesen jött a robogó korszak,most ott tartok hogy 125 köbös motrot hajtok 17évesen, apám mindég is preferálta a motrozást,csodálkozott is , hogy miért nem kezdtem előbb.

anyám apámmal szeret motrozni,mármint hogy beül mögé és túráznak, viszont motrot,autót hajtani nem mer, egyszerüen fél a közlekedéstől, de engem soha nem tiltott tőle, mindig mindenben támogatott.


szerintem magyarázd meg anyádnak hogy nagyon szeretnéd kiprobálni, és majd belenyugszik ő is , és támogatni fog.

Viszont soha ne haragudj rá, nem akar rosszat, egyerüen csak félt : ) engem is féltettek mindentől kiskoromban,most mégis szeretem az extrém dolgokat, motorral is elestem már párszor, a baj mindég megvan, de felesleges félni tőle : )


17/F

2011. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!