Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha újra 14-15-16...

Mit tennél ha újra 14-15-16 éves lennél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Első vagyok, elsősorban az ínhüvelygyulladásokkal, amikből bőven kijutott nekem, és buktam be miatta komoly versenyt is, ami meghatározó lehetett volna. Zenésznek készültem.

Sikerült úgy tönkretenni a kezem, hogy most már semmilyen nagyobb terhelést nem bír (két nehezebb szatyrot 100m-re elcipelni kínszenvedés), így pályát kellett módosítanom, pedig ígéretesen indult a dolog. Talán ha jobban odafigyelek, akkor nem így alakul a dolog. Most már csak hobbiból tudok zenélni.

2011. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Kevesebbet tanulnék (nem ülnék órákat a fizikakönyv felett, mert egyszerűen nem értek hozzá, és csak betegségbe hajszoltam magam a szüleim teljesítménykényszere miatt), többet barátkoznék, többet élnék, többet szórakoznék... többet járnék színházba, és nemcsak musicalt néznék... meg komolyzenei hangversenyekre meg múzeumokba is mennék, sokat. Az ünnepekre kapott pénz egy részét betenném a bankba kamatoztatni.
2011. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

14:03


ja, és egyedül mennék vásárolni ruhákat... legalábbis 15-16 éves korom környékén mertem mondani anyukámnak, hogy több ízléstelen kínai ruhát nem fogok hordani csak mert az olcsóbb, akkor inkább megyek turiba meg leértékelésre plázába, az is ugyanannyiba kerül... ja meg hogy a 90es évekből unokatesómtól örökölt cuccok nagy részét már nem szeretném hordani, mert sztem már akkor sem voltak divatosak, és nem is állna jól senkinek...

2011. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Az elozo páromat kézenfognám,és elmennénk innen nagyon messzire,akkor a mai napig 1utt lennénk.Soha el nem engedném magam mellol.14voltam mikor osszejottunk,de az azt a szerelmet mig élek,nem fogom elfelejteni...
2011. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

ha akkor bármit is másként csináltam volna, most nem olyan lennék, amilyen. de szeretem magamat, és el tudom fogadni, h ilyen vagyok. akkor sokkal rosszabbul éltem meg, h nem vagyok olyan vékony mint a többi lány.


ami miatt meg mostanában szívok, az nem amiatt van, h anno valamit nem tettem jól, ez lehet, hogy öröktől fogva belém volt kódolva, és most jött ki.

2011. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"...Nem, 18 vagyok:D ...."


Na majd túl a 30-an szinte garantáltan más lesz a véleményed.

Ez az időszak nagyban szól arról, hogy milyen irányban indulunk el felnőtt korunk felé.

Erről vagy mi vagy/és szüleink döntenek.

Ha mi döntünk a tapasztalatlanság vihet félre, ha szüleink akkor pedig helyettünk rosszul dönthetnek, hiszen ők nem mi. ;-)

2011. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!