Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha újra 14-15-16...

Mit tennél ha újra 14-15-16 éves lennél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Teljesen más pályát választanék, és sokkal többet csajoznék.
2011. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Ha megint 16 éves lehetnék, nem adnék hitelt annak az embernek, aki tönkretette az életemet egyetlen tollvonással, alattomos módon.
2011. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:

Sokkal többet tanulnék,jobb bizonyitványal végeznek.Nem dölnék be az embereknek,főleg az álitolagos barátoknak.

céltudatosabb lennék és bátrab.

.Megprobalnam elkerulni a balesetem es a vele jaro kovetkezmenyeket.

2011. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgát:-S:( mert akkor jövőben nem kéne...
2011. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Mindent úgy, ahogy akkor csináltam. Semmin sem változtatnék.
2011. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
VaniliaHime, most vagy 17 éves mi? :-)
2011. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
elsírnám magam. szar gyereknek lenni! sokkal jobb a szabadság és önállóság.
2011. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Nem, 18 vagyok:D

De ha bármin változtatnék, akkor minden teljesen máshogy alakult volna. Én pedig nem akarom, hogy minden máshogy alakuljon, mert így érzem jól magam.

2011. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Nem töltenék 3 évet(15-18) egy idióta, antiszociális, labilis, deprimált, hisztis, hülyegyerek mellett, aki megkeserítette a fiatalságomat a midnennapos hülye veszekedéseivel.
2011. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
77%

Húú, én sok mindent. Pl.:

- Későn jöttem rá, hogy milyen iskolába is szerettem volna járni, milyen témák is érdekelnek, így abba mentem volna.

- Sokkal többet tanultam volna, jobb jegyek szerzése, szorgalmasság, több odafigyelés, stb.

- Jobban kiálltam volna magamért, nem hagytam volna sokszor befolyásolni magamat.

- Nem jöttem volna össze a volt barátommal (sajnos nem volt jó döntés).

- Nagyon sajnálom, hogy sok mindent nem tudok már elmondani, megosztani, bevallani a drága szeretett nagymamámnak, aki sajnos már nem él. :'( Nagyon hiányzik!

- Bár olyan lehetne a külsőm, mint volt..

- Még többet odafigyelni a szeretteimre, barátaimra. Kedvesebb lenni mindenkivel.

- Bár ne hazudtam volna annyit (ezzel még mostanában is küszködök), és még sorolhatnám.. Nagyon sok mindent másképp csináltam volna. Bár igaz, vannak (a felsorolásban is), amiken még lehet változtatni. :-)

2011. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!