Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkoznak velem?

Miért nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés

ugy érzem nem szeretnek anyukaék :((

nem fglalkoznak velem..apukám alkoholista..:S

anyukám meg azt hiszem megcsalja aput :((

én és bátyjám azt csinálunk amit akarunk nem érdekli őket :S

annyira jó lenne egy boldog család :( de ez még picit se az :S


2011. jún. 8. 21:19
 1/7 anonim válasza:

Próbáltál már beszélni erről velük?

Lehet az megoldás lenne.

2011. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is ilyenek. Ráadásul borzasztóan önzőek is, mi tesómmal teljesen le vagyunk ejtve, csak a mérgüket töltik ki rajtunk, meg ha unatkoznak, akkor velünk kötekednek a hülyeségeik miatt. Sajnos sokmindent nem tehetsz, idővel majd hozzászoksz ehhez. Szeretetet itt úgysem fogsz kapni, majd megadja neked más, hidd el, találni fogsz olyan embert. :) Azért írom ezt, mert ez személyes tapasztalat, és én pl hiába próbáltam százszor megbeszélni a szüleimmel, nem törődnek velünk, vég sem hallgattak, már az első 2 mondatomtól teljesn kiakadtak, hogy én állandóan elégedetlen és követelőző vagyok, nekem semmi sem jó úgy, ahogy van, aztán apám elkezdett üvöltözni velem, ekkor lettem mindenféle mocskos k*rva és társai. Azóta nem beszélek velük szinte semmiről, élem a kis életem, ők akarták ezt. Ha az egyetem után elszabadulok itthonról, valószínűleg nem nagyon fogok hazajönni látogatóba sem, a szüleimet úgysem érdekeltem soha, beszélgetni nem lehet velük semmiről, mert hát tesznek az életemre nagy ívben, akkor minek jönnék, veszekedni?!

Próbáld meg te is így felfogni, kicsit kemény lesz, de muszáj, különben felőröli az embert a fájdalom és a hiányérzet. :(

2011. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De szeretnek,elhiheted, csak sajnos ugy el vannak foglalva a saját problémáikkal,hogy most egy kicsit hanyagolnak.Beszélgess erröl anyukáddal és mond el neki amit érzel.
2011. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

már rengetegszer beszéltem,de semmi nem hat rájuk :((

az a legfájóbb h hallom haveroktól h milyen jófejek szóleik viszik mindenfele megkapnak bármti és h h féltik őket...ilyenkor én oldalra huzódok és már a sirás foltyogat mikor ezt hallom :((

2011. jún. 8. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit örülhetnél ennek,tudd meg van olyan is amikor foglalkoznak és túl sokat.Engem nem szeretnek és mindig bántanak,hol szavakkal,hol fizikálisan.Úgyhogy hozzám képest nagyon szerencsés vagy hidd el.
2011. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
engem is bántanak ha apám részeg :( és ez szinte mindennapos :S
2011. jún. 8. 23:00
 7/7 anonim válasza:
menj el a helyi család segítőhöz
2012. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!