Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoval az tortent, hogy nem...

Szoval az tortent, hogy nem mondtam el egy csomo rossz jegyet a szuleimnek es most bukott ki. Nagyon nagy bajt csinaltam?

Figyelt kérdés

Mindent megvontak tolem, ugyhogy nem is biztos hogy tudok forumozni. Raadasul a hetvegen egy matematikataborba kellene (szeretnek) menni es nem akarnak elengedni. Oket is megertem, es jova szeretnem tenni. Tudnatok nekem segiteni?


Koszonom a segitseget.

15/f

bocsanat ha nem jo reszhez irtam


2009. márc. 19. 08:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Ne cseszd el az eletedet!!! Most a bizalom oda, nem hisznek mar neked, de meg is erdemled. Hogyan akarsz tovabbtanulni, ha nem tanulsz mar most a kezdetek kezdeten se? Elsos kozepiskolas vagy? Es most milyen betegsegben szenvedsz?

Nem baj ha kapsz buntetest, nem fogsz belehalni, semmi bajod nem lesz tole.

Figyelj, nem vagy mar csecsemo, ertsd meg, ne verd at a szuleidet, most kinek a jo, most boldog vagy??? Megnagyobb problemat csinaltal igy.

Tanulj, tanulj, tanulj, hidd el megeri, meglesz a szorgalmadnak az eredmenye! Ha megtanultal a maradek szabadidodben csinalj amit szeretsz, hallgass zenet, sportolj....stb. de eloszor tanulj, please:)))

2009. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2009. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
a 10:00-as kommentet nagyon koszonom. igaz kisse durva volt de igazad van.
2009. márc. 19. 10:14
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak egyetérteni tudok a 10:00-al.

Az élet nem arról szól, hogy hibázunk és utána meg kibúvót keresünk a felelősség alól.

Egy kis büntetés nem árt, megtanulod, hogy büntetlenül nem lehet átvágni senkit. Nem azt mondom, hogy én nem titokoltam el jegyeket és nem voltam 3 hónapig minden megvonáson,de tanultam belőle.

Remélem a szüleid nem adják be a derekukat és így tanulsz az esetből. Ha elengednek csak azt érik el, hogy az élet minden kérdésében így fogsz gondolkodni.

Nem vagy már gyerek vállald a felelősséget a tetteidért..

2009. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Én ugyanezt csináltam még 2 éve.... Csak még sokkal durvábban. Nekem nem volt ott 3-as csak 1es! Mikor megtudták nem kiabáltak, nem vontak meg tőlem semmit, de nagyon nagyot csalódtak bennem! És ez, hogy nem csinálnak semmit, még rosszabb, mintha megvontak volna tőlem egy hétvégét! Ne akarj elmenni, inkább maradj otthon és tanulj, bizonyíts nekik, mert így sosem szerzed vissza a bizalmukat ha már most el akarsz menni!

Tanul az én hibámból: 4,4 - es átlagom lett:)

Sok szerencsét!

2009. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az én lányom (szintén 15 évesen) ugyanezt eljátszotta velem, azaz elsumákolta a jegyeit, én is "szobafogságra" ítéltem. Bár be kell vallanom, hogy nem vagyok következetes szülő, megsajnáltam, így pár napig tartott.

A lányom azért sumákolta el a jegyeit, mert amikor megkapta a rossz jegyet, akkor mindig mérlegelte, hogy megéri-e megmondani, vagy nem. Mindig arra jutott, hogy MA MÉG nem éri, mert akkor ma (pl. szerda, v. péntek, v akármelyik nap lehet) ki fogok akadni, és balhé lesz. Így szépen összegyűjtötte ő is, és egyszerre robbant a bomba. Nos ez a legrosszabb vari, hidd el. Mondd meg a szüleidnek, hogy te is mérlegeltél, nem akartad őket bosszantani, mert gyenge voltál ahhoz, hogy vállald a követkeményeket. DE, KI FOGOD JAVÍTANI, BECSSZÓ!!!

Amúgy a sumákot ki fogod nőni, az én lányom is kinőtte, most 4,6 a gimiben.

2009. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Matematika tabor biztosan maskor is lesz, majd a kovetkezokre elmesz mindig!

Semmi bajod nem lesz, ha most otthon maradsz, es szot fogadsz! Hidd el megeri! Amugy jo, hogy a szuleid adnak buntetest, figyelnek rad, ez azt jelenti. Neked akarnak csak jot. Ha nem buntetnek meg, azt jelenti, hogy azt csinalhatsz amit akarsz.

Amugy kulfoldon elsz? Hol vagy? Hova tuntek az ekezetek?

2009. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

nem elek en kulfoldon csak mivel magamnak koszonhetoen a gepemnek lottek egy joidore igy marad a telefonom amin meg csak qwerty billentyuzet van (sony ericcson p1i)


utolagosan is bocsi ha kellemetlenseget okoz.

2009. márc. 19. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!