Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret az apám?

Miért nem szeret az apám?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem apámtól hogy elvisz-e edzésre,(mert mindig elvisz valaki) és mondta hogy nem és hogy menjek busszal. Azután bejön anyám és megkérdezi apámtól hogy el tud-e vinni . Erre apám bejön ordíbálva (nekem odibált), hogy hogy képzelem azt,hogy ha mondja ,hogy ha azt mondja hogynem visz el mér próbálkozok másnál stb.stb. Erre megszólalok hogy nem is mondtam semmit csak anya kérdezte és anya odajön megölel megpuszil (mert elkezdtem sírni) mondja apámnak, hogy pusziljon meg engem de azt mondta hogy nem. aztán anya mondta hogy akkor legalább kérjen bocsánatot de azt mondta hogy nem kérek. Nem szeret? vagy miért ilyen? :(
2011. jún. 3. 14:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
szeret hidd el... az én apám sose volt kiváncsi rám, itt hagyta anyukám mikor egy éves voltam. 16 éves koromban meghalt, életemben kb 5 ször láttam... na ez amikor nem szeret.. ő szeret csak rossz napja volt
2011. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
9%
Aki itt esküdözik, hogy ő nem lesz ilyen a gyerekével..Hát majd meglátjuk.. Mikor 10 óra meló után, ahol folyamatosan csesztettek, hazaérsz és a 10-en éves nagy ló gyereked kiveri a balhét,mert lusta buszra szállni, hogy eljusson edzésre és mindezek után még te leszel a gonosz, a párod (aki szintén nem viszi amúgy el), a gyereked szemében is... Hogy mennyire leszel béketűrő..A gyerek nem hal bele, ha nem kényeztetik halálra 10 év fölött is.. Előbb utóbb cipőt kötni is meg kell tanulni egyedül. Az, hogy én nem leszek dühös soha a gyerekre, meg a reklámból a magnézium tabletta édes kevés.
2011. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%
Van aki már 12 évesen főz magára,vagy éhen hal.Te még jó helyzetben vagy.
2011. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen, egy érzéketlen tuskóra vall az ilyen viselkedés. Sosem törődött velünk igazán, és azt hiszi, a jó apa kimerül annyiban, hogy pénzt ad a gyerekének kajára meg ruhákra. De sosem kérdezte meg, hogy hogy vagyok vagy hogy állok a sulival, vagy bármi mással. Soha nem érdekelte semmi. Ha a tiéd alapjában véve nem ilyen, lehet tényleg csak ideges volt épp. Nagyon nem mindegy, hogy ez csak néha fordul elő nála, vagy rendszeresen, mint nálunk.
2011. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én a 7-8. kommentelő vagyok aki többet irt.Kérdező.Ird ki nyugodtan a korod mert ugy sem irmernek az meg lényegtelen hogy itt oltanának.Azért irom hogy tényleg ird le mert én is 13 éves vagyok és fiu és (túl) érzékeny azt hiszem.

Többiek.Azért ne túlozzatok már mindent szegényt ugy megrémititek már engem idegesit amit irtok.van aki 12 évesen főz magára grat neki mindenki más viszont van akinek gyereknek szakácsok főznek bezzeg az ilyeneknek nem szónak be.Ne is.Viszont a kérdezőnek se.Mindenki más, nem oltani kell hanem segiteni.Ti meg aki azt irja hogy milyen apa az na ne túllozzatok már azért félreértettétek szerintem hogy 1-ik héten szereti másikon nem.zereti mindig, csak gondolom nem mindig lehet kimutatni tényleg fárasztó lehet.De az sem túlzottan, mint az egyik aki szamarazott meg lustázott: a munkai feszkót akkor sem a gyereken kell levezetni.Kicsit sem.A magnézium tényleg lehet hülyeség de ha mindig el szokták vinni akkor megszokta, igy szokott lenni.Akkor ne az apja akadjon már ki hogy ugyan ugy lenne mint eddig és megkérdezi a fiú hogy mi lesz és neki áll kiabálni meg stb. Aa lényeg hogy nem kellene ezért oltani kérdezőt és védeni az apját se az anyját szidni aki teljesen függetlenül megkérdezte hogy el-e viszi.Az meg a számos h 1

2

3nem várt barack vagy

Ez már igazán túlzás b azd hülye vagy te? de komolyan hallod áááá.... Kicsit légyszives gondolkodjatok már mielött irtok.

13/f

2011. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
59%
Ezt én is rohadtul bírom, hogy ilyen kérdéseknél egy csomóan elkezdik védeni a szülőt (miközben legtöbbször az a hibás), aztán mégjobban beelverik a kérdezőbe a karót, miközben segítségért jött ide és rögtön megbánja, hogy kiírta ide ezt a kérdést...
2011. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2-nek:) és am énis idén leszek 13
2011. jún. 9. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!