Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret az apám?

Miért nem szeret az apám?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem apámtól hogy elvisz-e edzésre,(mert mindig elvisz valaki) és mondta hogy nem és hogy menjek busszal. Azután bejön anyám és megkérdezi apámtól hogy el tud-e vinni . Erre apám bejön ordíbálva (nekem odibált), hogy hogy képzelem azt,hogy ha mondja ,hogy ha azt mondja hogynem visz el mér próbálkozok másnál stb.stb. Erre megszólalok hogy nem is mondtam semmit csak anya kérdezte és anya odajön megölel megpuszil (mert elkezdtem sírni) mondja apámnak, hogy pusziljon meg engem de azt mondta hogy nem. aztán anya mondta hogy akkor legalább kérjen bocsánatot de azt mondta hogy nem kérek. Nem szeret? vagy miért ilyen? :(
2011. jún. 3. 14:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

14:49


Mi az, hogy a jovo heten szeretni fog ismet? Egyik heten szereti a gyereket a masik heten meg nem? Milyen szulo az ilyen? Vegig gondoljatok egyaltalan amikor ilyet irtok?

2011. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

1 :Nem szeret

2 :Nem az ő gyereke vagy.

3 :Nem kívánt gyümölcs vagy.

4 :Nem veled van baja,hanem az egész világgal.

5 :Valami felzaklatta és rajtad töltötte ki.


Ezer más oka lehet még,lépj túl rajta.

2011. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Koromat nem szeretném mert tudom mik lennének itt..


Mik?

2011. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:04


Azt jelentette, hogy most epp rossz kedveben van, de holnap, jovo heten... mar mas lesz, visszazokken a mindennapos eletebe.

Te nagyon szorszalhasogato ember lehetsz.

2011. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:04



Igazad van. Ha lesz gyerekem én soha nem fogok vele így beszélni. Elég volt, hogy az én szüleim mindig mindent rajtam vezettek le, az én gyerekem ezt tuti nem fogja átélni.

2011. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Utolso,

Majd akkor eskudozz erre, mikor tenyleg meg lesz a gyereked. Majd akkor meglatod, hogy mas az elet mintahogy elkepzeled most.

2011. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
huszonévesen azért már van fogalmam róla milyen az élet, kössz. nem fog miattam szenvedni a gyerekem, meg megutálni tizenéves korára az biztos...
2011. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

azért mert az apád, (vagy anyád, tesód, nagymamád tökmindegy) még nem kötelező szeretnie! ez az igazság....

például az én apám sem szeret engem...én sem őt...nem is beszélünk egymással már 4 éve...

2011. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Még nem kötelező szeretnie!

Családot se kötlező alapítani,ha valaki nem képes szeretni a gyerekét,ne csináljon gyereket,mert az utána hozzánk jön terápiára.És sajnos egyre több gyerek jön,mert a szüleik alkalmatlanok a szerepükre.

2011. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

15:08


Igen az vagyok. tipikus szus jegy. :)

Amugy meg elmultam 30 es van egy csepp tapasztalatom hidd el. Nekem is zuros volt a gyerekkoron es megfogadtam, hogy nem fogom a sajat gyerekemet ennek kitenni. Amugy meg a szuloi peldamutatas a legalapabb dolog. Ugy fog felnoni a gyerek amilyen peldat lat maga korul. Vagy adaptalodik hozza es olyan lesz mint a szulei, vagy (ha eleg eros jellem) megutalja oket egy eletre es gorcsosen az ellenekoje akar majd lenni, de mindenkepp nyoma marad a rossz peldaknak amik korulvettek.

Nekem is van egy csomo rossz tulajdonsagom amit eszrevettem, hogy egy az egyben az apamrol "ragadt ram" pedig gozerovel kuzdok, hogy legyek olyan mint ok.

2011. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!