Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már teljesen...

Mit csináljak? Már teljesen kikészülök, ha ez így megy tovább.

Figyelt kérdés

A problémám a következő. Elég nehéz időszakon mentem keresztül az elmúlt 3-4 hónapban.Szakítás,kórház,itthoni gondok(pl, hogy jelenleg nincsen munkahelyem,ez is közrejátszott,a nagyon rossz lelkiállapotomnak. Rengeteget sírtam, szenvedtem, nem találtam a helyem.Úgy kb 1 hónapja kezdett rendeződni ismét az életem.Megismertem egy fiút,akivel nagyon jól kijövünk,szeretjük egymást(igaz még friss a kapcsolat, de nem is ez a lényeg.Itthon tudnak róla,vagyis apu,meg nagymamám is(velük élek még, meg testvéremmel.) Nagymamám nem is az, hogy kiakadt,de elhordott mindennek,hogy már megint fiatalabb a barátod?Meg hogy "apád tud róla,hogy kujtorogsz Vasárnaponként? Megmondtam,igen mama,tud róla, még ő biztat, hogy menjek el ide-oda. Akkor magából kikelve megemlítette,hogy inkább munkát keressek. Amúgy azon vagyok, naponta beadom rengeteg helyre,de nem tudok elhelyezkedni, nagyon nehéz.De azon vagyok,hogy minél előbb találjak munkát.Ezt meg is mondtam neki,hogy majd ha melózom,akkor örülök, ha lesz szabadnapom meg attól még,hogy nem melózom, nem ülhetek itthon... Amúgy tényleg alig járok el itthonról,most Vasárnap is úgy mentem el, reggel mentem, 8 körül meg jöttem. Utána megint felhozta a dolgokat,én meg már azt mondtam neki, nem szeretek itthon lenni.Akkor nagyim ,"ha ennyire nem szeretsz itthon lenni, költözz el ahova szeretnél"

Én:Nem arról van szó, hogy nem szeretek itthon lenni, ígysem megyek soha sehova, most azt az egy napot ne sajnáld már tőlem, ott van a hétből hat nap..Aztán apámnak mondtam, aztmondta oda megyek ahova akarok, felnőtt vagyok meg is mondhatom mamámnak(mert amúgy apu nemigazán van itthon(meló, stb).Akkor nagymamámmal leültem szép nyugodtan beszélgetni, és elmondtam neki ugyanezeket.Azt mondta,ugy baszom el az életem ahogy akarom (így

és a kirándulásaimat magam fedezzem(mármint az utazást 75 km re lakunk) Mondjuk még csak 2 szer találkoztunk egy teljes napra), és hogy ide nem jöhet,ő nem fogja vendégül látni. Megmondtam neki, hogy nem is kell, majd aznap eszünk szendvicset, vagy veszünk magunknak valamit.Meg, hogy oké, nem enni jön, de meg kell kínálni, és akkor az még plusz kaja.mondtam mama, eljön, reggel, elmegyünk enni délbe

vagy veszünk kiflit és akkor ha ettünk ide jövünk, felmegyünk a szobámba. Erre, hogy nem fogtuk itt hancúrozni, mert már hogy az 5 év alatt idehoztam az akkori barátaimat(szobámban voltunk) Nem ricsajoztunk.Már olyan ideges voltam este, hogy hánytam, barátom alig bírt a telefonban megnyugtatni.Mamám azt mondta,jöhet ide(mármint lejöhet hozzánk, de hogy ide (még a lakásba ne hozzam) nem akarja látni sem.Ez milyen már? Nem hozzá jön, hanem hozzám. Azért mindig én sem tudok menni. Akkor majd elmegyünk a parkba, vagy pláza valami,de ez szerintem nagyon gáz.Meg az a baja,hogy én vagyok az idősebb, 26 éves,(amúgy egyáltalán nem látszik) a barátom meg 20, és hogy egy taknyossal vagyok?(dolgozik amúgy) Meg jön azzal, ha melózik, majd ő vesz neked kaját. Annyira maradi, ez a gondolkodás,hogy már gyűlölök itthon lenni.Meg nem is ismeri, és hogy majd úgyis az lesz, mint az előzőeknél, hogy szakítanak velem...Tegnap este is,hogy menjek, azt csinálok amit akarok, de másnap újra kezdi, és csodálkozik, ha szarul vagyok...Nem akarok vele összeveszni, de ezt már nem bírom...


2011. jún. 3. 08:51
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Jajj, első, köszi:)

Meg azt vágta a fejemhez, az előző kapcsolatom 3 évig tartott,hogy "vendégül láttam minden második héten, családtagként kezeltem, és vége lett, meg szidta mint a bokrot(közös megegyezéssel lett vége.) Mindenkit, az előzőekhez hasonlít,meg hogy milyen undorító ez a világ, neki ennyi idősen 2 gyereke volt, főzött, mosott, takarított, melózott, mert a férjét korán elveszítette. Már apa se nagyon bírja, ha itthon van, vele is veszekedik folyton.Az lesz, előtte való nap szólok, hogy megyek. mikor jövök. De akkor meg az lesz, "én nem főzök ám Vasárnapra, eszel ami van...Meg állandóan azt csináálja, hogy morog, segítek neki, és elzavar, kikapja a kezemből pl a mosogatnivalót, hogy menj innen, mert én lassan mosogatok...Köszi mindenkinek!

2011. jún. 3. 09:16
 12/26 A kérdező kommentje:

[link]


na itta közös, remélem beadja:D

2011. jún. 3. 09:16
 13/26 anonim ***** válasza:

mark86


ja még annyit hogy októberben lesz egy pici lányunk!

eltartásról meg munkáról: nem dolgozunk konkrét munkahelyen mert nincs sajnos sok értelme,együtt csinálunk egy kisvállalkozást! megértjük egymást,az életszemlélet hasonló,tehát nem számít a különbség! hátam közepére se kívánnék egy 18-20 éves kis trendycsajszyt! :DDD

2011. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

mark86


óóóó,semmi gond veletek,szépek vagytok együtt!

ne törődj más véleményével csak próbálj boldog lenni! ennyi!

2011. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Jajj:) gratuláloook:)

De tényleg! Meg mamám jön azzal, hogy pont az ilyenek b.. nak át. Ja, meg én szeretek hülyülni. jó tudok komoly döntéseket hozni, de vele legalább lehet hülyülni, meg sok a közös téma, zene, stb:)

2011. jún. 3. 09:20
 16/26 A kérdező kommentje:

Még a hugom is kiröhögte mamámat:D

De tegnap annyira ideges voltam, fogtam egy sört, huzóra:D

Aztán tesóm mondta,hogy ne sört igyak:D

Jajj, eltértem a tárgytól, de legalább felvidítottatok. Amilyen szarul voltam reggel is..

2011. jún. 3. 09:22
 17/26 anonim ***** válasza:

mark86


köszi!

most ez nem egy egyetemes igazság,nyilván nem mindenkinél van így,de az idősebb pasik kicsit megőrülnek egy komoly kapcsolatban,begyepesednek,tulajdonuknak tekintik a nőt,nem engedik ide-oda(napi 3 kérdés van ilyen témában),nem mutatják ki a szeretetüket. Ha te tudsz komolytalan is lenni,tehát felszabadult fiatalos hozzáállású,a srác meg kellően komoly tud lenni ha a helyzet megkívánja, nagy baj nem lehet! :)

2011. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Így igaz! Volt idősebb barátom hat évvel, ha már szerettem volna vele nevetni, ökörködni, mindjárt, ajj de gyerekes vagy, stb. stb. Tudok vele órákat is komolyan beszélni,de mikor együtt voltunk, felszabadultnak éreztem magam, végre újra nevettem:)
2011. jún. 3. 09:32
 19/26 A kérdező kommentje:

[link]

De ezen mint egy tinilány:D

2011. jún. 3. 09:33
 20/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Megnéztem én is a képet, remélem nem baj:).

Szerintem helyesek vagytok együtt! Egyébként talán egyszer a nagyi is megenyhül. Anno nálunk is voltak problémák, igaz más miatt, de eltelt közel 4 év, és a reménytelenből a majdnem optimálisba változott a helyzet. Én remélni sem mertem, de ha itt rendbejött, akkor szerintem bőven van esély nálatok is! Apukáddal legyetek meg jól, nagyit meg tiszteld a kora miatt, esetleg ezt elmondhatod neki, hogy igen, nem semmi amit végigcsinált, de más kor, neked mások lesznek a nehézségeid is. Ő pl. nyugodtan korban nevelt gyereket, mert nyugodtan elengedhette apukádat iskolába, mai világban pedig ez már nem így van! Szorítok nektek, sok boldogságot! :)

2011. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!