Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Titeket zavarna ha a...

Nők! Titeket zavarna ha a pasi már volt sitten?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó.

Egyszer már leültették 2 évre súlyos testi sértésért. Mielőtt valaki mondaná nem cigány. Amúgy rendes ember csak néha amikor összegyűlnek a gondjai kiadja magából. Figyelmes, rendes, kedves, izmos, nem csúnya. Az a 2 év sem teljesen az ő hibája. Tavaly szabadult és nagyon sokan elfordultak tőle. Mostanában elkezdett megint emberek közé járni. A múltkor nagyon úgy nézett ki h összejön neki egy csajjal de mégsem mert megtudta a múltját. A csaj meg nem akart egy ilyen emberrel együtt élni. Leülte a 2 évét, meg is bánta elég rendesen, lett pár fura szokása de próbál leszokni azokról. Titeket mennyire zavarna?

26 éves


2011. máj. 31. 14:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, első hogy miért??Második hogy most hogyan él, hogyan próbálja rendezni az életét.

Mennyire néz ki bűnözőnek, na tényleg sok mindentől.

ÉN nem szeretnék egy rossz alakkal együtt lenni.

2011. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lezs szalonna.
2011. jún. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten félnék tőle, mert abból, amit leírtál az jön le, hogy agresszióval vezeti le a gondjait és nem biztos, hogy bizonyos szituációkban fékezni tudja magát.
2011. jún. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

A kriminalisztikai kutatások alapján a börtönben ülők besorolhatók kb 7 csoportba (az alapján, hogy milyen körülmények között kerültek be, mi a céljuk az életben, hogyan éltek "kint" stb).

A 7 csoportból csak az egyik, amelyik a rabok kb 8%-át teszi ki szeretne "megváltozni" és büntetése után beilleszkedni a társadalomba.


Ha az ismerősöd ebbe a csoportba tartozik (tehát polgári állást szeretne/van neki, "kint" szeretne dolgozni legálisan, stb), akkor nála a probléma nem feltétlen a börtönviseltséggel van, hanem az agresszió kezeléssel.


Az itt hozzászólók sem a börtön miatt "félnek" tőle, hanem az agresszivitása miatt. Ezen kellene változtatni.


Ha lány lennék nem szívesen járnék ilyen emberrel.

2011. jún. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sznob meg beképzelt, de nem járok olyan társaságba, ahol börtönviselt emberek vannak. Nem az én szintemen vannak, ennyi.


Akit nem zavar hogy valaki testi sértésért vagy bármi másért börtönben ült, az nyugodtan éljen vele. Legfeljebb majd ő is belekerül az ilyenfajta aljanépe társaságba.

2011. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
kizárt hogy egy ilyen pasival összejöjjek
2011. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Igen, engem zavarna. Engem már az is zavarna, ha olyan ember az illető, akinek időnként eljár a keze. Aki verte a szüleit, pl. tudok olyat, aki verte a szüleit, de meg is érdemelték...Alkoholista, nemtörődöm emberek voltak.

Aztán engem is megütött...

Akkor jöttem rá, hogy menthetetlen.

Sosem tettem még csak hasonlót sem, mint azok az emberek, mégis ugyanúgy rendezte le velem a problémáját, mint velük...


Ismerek egy nőt, akit nem zavart, hogy a pasi sitten volt. Csak afféle adócsalás miatt, meg számlaeladás...


4 év után elvált, csak az adósság maradt a férfi után.


Alig jött ki a sittről, összeszedett magának egy újabb sötét nőt...Néha nem értem, hogy lehet némelyik nő ennyire ostoba.

2011. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Zavarna.

1., Nem kell olyan ember, akinek az önkontrollja a béka segge alatt kettővel, nekem is vannak gondjaim és konfliktusaim, mégse keveredek soha verekedésbe - ahhoz két ember kell, vagyis olyan társaságban forog, ahol az ütés valamilyen szinten elfogadott, és ő is visszaütött, ha nem is ő kezdte. Nyilván nem ítélték volna két évre, ha sikerül bizonyítania, hogy csak védekezett. Ha meg ő kezdte, pláne nem kell. Velem nem fog összeverekedni? Ha a súlyos testi sértés meg nem verekedés volt, akkor csak rosszabbat tudok elképzelni, például megvert valakit.


2., Ha másért ítélték volna el, akkor se kéne: egyrészt bűnöző, ami önmagában is elítélendő, másrészt lebukott, vagyis még bűnözni se tud rendesen. Gondolom nem egy Al Capone kaliberű emberről lenne szó.


Meg aztán, ha megismersz egy bűnözőt, jön a következő is, mondjuk akivel összehaverkodott a sitten, aztn így tovább, és nem biztos, hogy mind megjavult. Mire észbe kapsz, tudsz valami mocsokságról, amiről ha nem szólsz, bűnrészes vagy, ha szólsz, a kedves barátod agyoncsap.

2011. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. Ezt a pár jó tulajdonsága, az édeskedves nem váltja ki!Igen, zavarna.
2011. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!