Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Titeket zavarna ha a...

Nők! Titeket zavarna ha a pasi már volt sitten?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó.

Egyszer már leültették 2 évre súlyos testi sértésért. Mielőtt valaki mondaná nem cigány. Amúgy rendes ember csak néha amikor összegyűlnek a gondjai kiadja magából. Figyelmes, rendes, kedves, izmos, nem csúnya. Az a 2 év sem teljesen az ő hibája. Tavaly szabadult és nagyon sokan elfordultak tőle. Mostanában elkezdett megint emberek közé járni. A múltkor nagyon úgy nézett ki h összejön neki egy csajjal de mégsem mert megtudta a múltját. A csaj meg nem akart egy ilyen emberrel együtt élni. Leülte a 2 évét, meg is bánta elég rendesen, lett pár fura szokása de próbál leszokni azokról. Titeket mennyire zavarna?

26 éves


2011. máj. 31. 14:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Engem zavarna,mert ez azt jelenti, hogy valamilyen szintem agresszív ember.
2011. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit félnék, hogy engem is bántana. Bár tudom, hogy mindenkinek jár még egy esély, de fenntartásaim lennének.
2011. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, mert megüthetne ugyanùgy, amikor olyan kedvében van.
2011. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, elvárnám, hogy a legelejenén tőle tudjam meg, mi történt és miért. Aztán mérlegelnék, hogy tovább lépjek-e vagy sem.

Sok minden függ a szituációtól, a körülményektől.

Mondjuk ki az,akinek ma nincsenek gondjai, bajai...tudni kell őket kezelni, mert akkor mindenki a börtönben csücsülne súlyos testi sértésért, és az áldozat szerepét senki sem szeretné vállalni.

A haverodnak 3szor jobban kell uralkodnia magán, és 3szor többet kell egy kapcsolatba fektetnie, mint akárkinek. Ezzel tisztában kell lennie. Ha ezt kész elfogadni,meg azt is, hogy bizony lesznek kudarcai, akkor próbálkozzon komoly kapcsolattal.


Üdv!


ui.: igen, első hallásra mindenki meg fog lepődni

2011. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, csak nem állnék össze vele.
2011. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Egy ember, aki ennyire agresszív, szerintem nem tud megváltozni.
2011. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
25%
engem nem zavarna.kinek nincs fekete folt a múltjában?
2011. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért. Pl kisebb lopásért vagy csalásért ült akkor azt eltudnám fogadni. Nem vagyok az az ítélkezős fajta. De ha mondjuk gyilkosságért vagy gyermek bántalmazásért akkor soha nem állnék vele össze.
2011. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt ült,akkor zavarna,pláne 2 évet nem adnak egy pofonért.

Ha olyasmiért,amivel nem bántott senkit(tettleg),akkor valószínű járna még egy esély,de ebben sem lehetek biztos,mert voltam még ilyen helyzetben.

2011. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!