Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Titeket zavarna ha a...

Nők! Titeket zavarna ha a pasi már volt sitten?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó.

Egyszer már leültették 2 évre súlyos testi sértésért. Mielőtt valaki mondaná nem cigány. Amúgy rendes ember csak néha amikor összegyűlnek a gondjai kiadja magából. Figyelmes, rendes, kedves, izmos, nem csúnya. Az a 2 év sem teljesen az ő hibája. Tavaly szabadult és nagyon sokan elfordultak tőle. Mostanában elkezdett megint emberek közé járni. A múltkor nagyon úgy nézett ki h összejön neki egy csajjal de mégsem mert megtudta a múltját. A csaj meg nem akart egy ilyen emberrel együtt élni. Leülte a 2 évét, meg is bánta elég rendesen, lett pár fura szokása de próbál leszokni azokról. Titeket mennyire zavarna?

26 éves


2011. máj. 31. 14:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
76%
Ja hogy súlyos testi sértés miatt ült. Szerintem előbb megismerném a múltjával együtt hogy milyen ember. Egy második esélyt azt mindenképpen megérdemelne hiszen nem tudhatom mi történt akkor és nem biztos hogy engem bántana.
2011. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
92%
Zavarna. Soha nem kellene ilyen ember,mert aki egyszer megtette az megfogja tenni megegyszer.
2011. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
90%
Zavarna. Nem kellene olyan ember, aki börtönbe ült.
2011. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavarna, mert egyáltalán nem is kezdenék ilyen emberrel. Még ha más miatt is ült volna akkor sem. A szabály az szabály, nem fér a fejembe hogy nem lehet betartani, hogy börtönbe ne kerüljön. Az erőszakos emberektől meg főleg irtózok. Az nem indok, hogy néha kiadja a gondjait mert másnak is vannak gondjai és mégsem ver meg érte valakit, mert tudja kezelni és kiadni máshogy. Na most pontozzatok le... ^^
2011. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kizáró ok. Ha épp én vagyok ott, amikor összegyűlnek a gondjai, akkor rajtam adja ki? Na nem...

Különben is véleményem szerint a törvény azért van, hogy tartsuk be. Ha én be tudom tartani, ő miért nem?

2011. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
90%

barátnőm már egyszer nagyon megjárta egy sittes pasival. az sem volt cigány, csak a börtönben elcigányosodott. a beszédje, a viselkedése.

szintén valami erőszakos bűncselekményért ült a fickó.

iszonyat manipulatívan a hatalma alá kerítette a barátnőmet, még szerencse, h a lány időben kapcsolt, és kidobta. az az idióta még utána is zaklatta sajnos...


engem zavarna. lehet, h megbánta, és lehet, h rákenték, de óhatatlanul is torzul az ember személyisége pár év börtön után. na meg amilyen emberek közt van, tuti, h nem kiművelődni és kulturált viselkedést fog magára venni...

2011. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Én félnék tőle. Kinek nem jönnek össze időnként a gondok? Ha mindenki így reagálná le, hogy üt, már nem lenne ember szabadlábon, az egész világ egy nagy börtön lenne. Mert gondjai vannak mindenkinek. El nem tudnám képzelni hogy pl mellette aludjak, vagy egy házban éljünk, de barátként nem ítélném el.
2011. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
2 évet nem adnak egy indulatból adott pofonért. több volt az. Igen zavarna
2011. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen, zavarna, elkerülném még ismerősként is. Nyilván tisztában volt azzal, hogy amit csinál, azt nem kellene, de nem tudott uralkodni magán. Lehet bármilyen rendes ember a hétköznapokon, akkor is van egy része, amit nem tud irányítani. Tudta, hogy ezzel a saját életét ássa el, de megtette..

Volt olyan ismerősöm, aki azt hitte, hogy alapjaiban megváltozhat egy ember, miután a sittről szabadult. Most mindketten ülnek.. a pasi ugyanis a háttérben tovább folytatta ügyleteit, és miután a nő elhagyta ezért, magával rántotta őt is bosszúból.

2011. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Nem azért ült mert összegyűltek a gondjai. Ha összegyűlnek akkor bezárkózik és hallani se lehet róla semmit, kicsit bunkó lesz elmegy az edzőterembe és utána minden megy tovább
2011. máj. 31. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!