Megcsaltam a páromat, elmondjam neki?
Szerintem ez a sok erkölcscsősz itt mind házas asszony, akiknek a férjével én dugok :D
Hagyjad csak őket hagy éljenek tévhitben, hogy a házasság, meg a szerelem meg a miegymás = hűség.
Biztosan ők is vétkeztek már, csak itt névtelenül olyan könnyű bizonygatni, hogy én nem vagyok olyan... és így nekik is könnyebb hogy másokat gyalázhatnak.
Én megértem a problémád, megértem hogy megcsaltad, elvégre 20 éves vagy, és imádod a szexet.
A sok unatkozó asszony meg itt ül, és erkölcscsőszködik, ahelyett, hogy a párja körmére nézne, vagy mélyen önmagába.
ÜDV
ma 16:59
Nem ez volt a téma, hanem hogy elmondja-e, hogy megcsalta...
Senki nem vonta kétségbe, hogy egy fiatal nőnek szüksége van a szexre.
A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.
A válasz megírásának időpontja: 05-26 16:59
Ez aranyos volt :)
Csak van egy pár gond:
1, Rohadtul nem ez volt a kérdés
2, Ugyan miért gondolod, hogy itt minden "unatkozó háziasszonynak" félreqr a férje?
3, Azért mert neked voltak rossz tapasztalataid/ azért mert egy qrva vagy, miért nem lehet, hogy mások nem csaltak meg soha senkit? Nem kell magadból kiindulni.
Nem baj, hogy megcsaltad, ha tartós a merevedési zavar és semmit nem lehetett javítani rajta.
Nekem is impotens a párom, a kielégületlenség miatt és a vérbőség miatt állandóan görcsöl az alhasam, és már hüvelygörcsöm is van. Egyelőre megcsalni nem fogm, mert még a kezelésén fáradoznak az orvosok. Egy idő után azonban nem lehet tovább szenvedni. Ha a férfiak is a szex hiánya miatt vagy rossz szex miatt félremehetnek, akkor a nők miért nem?
Nem, persze, egy szó sem igaz, nyilván azért írtam, hogy impotens, mert hazugság. Ha hülye vagy, ne írj. Nem áll fel neki, hiába izgatom, minden nőiségemet elvesztem mellette, pedig nem vagyok csúnya, kövér, semmi ilyesmi. Én 20 vagyok, ő 23.
Most látom, hogy ez egy régi kérdés. Nagyon fiatal vagy, ha tartós és gyógyyíthatatlan a merevedési zavar lépj ki a kapcsolatból. Felálló fütyi nélkül csak mesterségesen lehet gyerek, az sem biztos hogy úgy lesz. Keress egészséges férfit.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!