Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A régi nyugodt biztosan vagy...

A régi nyugodt biztosan vagy a uj izgalmasat választanád?

Figyelt kérdés

1 éve szakitottunk a férjemmel akkor 2 éves volt a kisfiunk igazából elhidegültünk egymástól ennyi volt az oka. Neki utána lett párkapcsolata nekem pedig fél éve van párom aki nagyon szeret minket. Apa 1-2 hónapja rájött hogy mi kellünk neki és vissza akar jönni. Nyílván szeretem még meg tudom milyen lenne vele.

A jelenlegi párom viszont a munkája miatt elmegy fél évre ami biztos szörnyű nehéz lenne nekünk.

Kit válasszak??????????????

Tudom h hülyeség de szeretem mind a kettőt. Más tipusú emberek.


2011. máj. 21. 07:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Te melyik férfit szereted? Szerintem nem éri meg felrúgni az újat, csak mert megviszket a réginek. Előre kell haladni a dolgokkal, nem visszafele.
2011. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A felmelegített dolgokról millió közhely szól, nem untatlak ezekkel. Az "új" kapcsolatod igazi erőpróbája lehet a fél év, de ha beválik, az jó.

Mindazonáltal, szerintem egy harmadik.

2011. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

nagy tévedés, hogy akivel egyszer testi-leki egységben voltam, hogy azt csak úgy el lehet hagyni.

Pszichiáter(Feldmár) beszél róla, bizony az egy életre átalakított, és maradandóan.

2011. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Neki utána lett párkapcsolata nekem pedig fél éve van párom aki nagyon szeret minket. " "


Ezt tőled idéztem... Ha annyira odalennél érte, meg se fordulna a fejedben az exed. Én azt hiszem kipróbálnám az exemmel, ha tényleg szeretem még, és meg tudjuk beszélni, és megígéri akár 1000* hogy minden oké lesz, törekedni fog ezerrel. És tudod miért? Mert ha a mostanit annyira nem szereted, akkor úgyis mindegy. Ha nem most, akkor később mennétek szét.

2011. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ja.. igen.. amit a többiek is írtak, ha az exet is választod, nehogy egyből beadd a derekad... teszteld.. Még a végén elbízza magát, és nagyon elszúrhatod.
2011. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Előrejelzés: mikor a mostani párod két évre távozik, ott lesz neked az ex, összejössz vele. A mostaninak persze egy szót se szólsz.
2011. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
vagyis fél évre, de ez mindegy
2011. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudod h melyiket szereted, mi mást vársz?
2011. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát, nem érdekel mennyire utáltok a véleményemért, de szerintem tinikorban vagy fiatal felnőtt korban még elmegy az, hogy melyik pasit válasszam, de amikor az embernek már gyereke van, családot alapított, felelős a családja érzelmi fejlődéséért is, akkor a minimum, hogy tudja már kit szeret.


Olyan nincs, hogy mindkettőt. Vonzódni bárkihez lehet, de szeretni csak egy valakit.

2011. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
13:22 teljesen egyetértek
2011. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!