Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A régi nyugodt biztosan vagy...

A régi nyugodt biztosan vagy a uj izgalmasat választanád?

Figyelt kérdés

1 éve szakitottunk a férjemmel akkor 2 éves volt a kisfiunk igazából elhidegültünk egymástól ennyi volt az oka. Neki utána lett párkapcsolata nekem pedig fél éve van párom aki nagyon szeret minket. Apa 1-2 hónapja rájött hogy mi kellünk neki és vissza akar jönni. Nyílván szeretem még meg tudom milyen lenne vele.

A jelenlegi párom viszont a munkája miatt elmegy fél évre ami biztos szörnyű nehéz lenne nekünk.

Kit válasszak??????????????

Tudom h hülyeség de szeretem mind a kettőt. Más tipusú emberek.


2011. máj. 21. 07:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Egyiket sem szereted, ha fel kell tenned egy ilyen kérdést...
2011. máj. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Ezt neked kell érezned, hogy melyikkel szeretnél élni. Ha úgy érzed a férjeddel jobb lenne, akkor sok mindent tisztáznotok kell a múlttal kapcsolatban, de végül is egyben maradna a család, ami elsősorban a gyermeketeknek lenne ideális.
2011. máj. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki egyszer elhidegül valakitől, máskor is el fog. Képzeld el: visszamegy hozzátok, majd egy-két év múlva megint elmegy, mondván, elhidegült tőled. Aztán talál valakit, akitől ugyancsak elhidegül, újra rájön, hogy ti kellettek neki. És ekkor már a kisgyerek is sérül.Én megtartanám vele a jó viszonyt, láthassa a gyermekét bármikor, de nem folytatnám.

/36L/

2011. máj. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%

Fogas kérdés..


Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha ahányan vagytok, összeköltöznétek egy úszómedencés villába mint az arabok!


Ezt bírom a muzulmánokban, nem csinálnak ilyenekből ügyet! ;)

2011. máj. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Az exedet biztos nem választanám: ő most görcsöl. Egyszerűen begörcsölt, és ha őt választod akkor az lesz benne hogy bármikor elhagyhat,mert te mindig visszafogadod majd. Ha ezt az opciót választod, akkor tovább alázd magad!
2011. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%

Te egy "érdeknő" vagy!!


Azt a pasit választod mindig, amelyikhez valami érdeked fűződik!!

Ha ez most kicsit éppen nincsen veled, tepersz az előzőhöz.

Téged nem a pasik érdekelnek, hanem csak a saját magad kényelme!

2011. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen lenne újra kezdeni de igy lennénk egy család.

Másik aki szeret minket megéri e eldobni a régiért?

2011. máj. 21. 08:05
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg.
2011. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

"Nyílván szeretem még " - helyreállítanám, ami jó volt ,de elromlott

(a kalandtól szépen elbúcsúznék.. nem szabad becsapni senkit..)

Miért van ez? miért annyi válás? miért annyi szenvedés, apátlan csonka családban felnőni kényszerülő gyermek?

- mert az emberek tévesen azt hiszik, meg lehet unni egy másk embert.

Nem lehet, met a lélek végtelen- és ilyenkor csak nem figyelnek, megszokásból foglalkoznak a dolgokkal, ami BŰN: ebből lesz az a téveseszme: a másik unalmas, eldobható.


"A lélek határait - mehetsz és meg nem találod,

bejárj bár minden utat, mélysége akkora."


Hérakleitosz

2011. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ha egyszer otthagyott, akkor nem érdemes már foglalkoznod vele
2011. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!