Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mivel szoktátok picit...

Csajok, mivel szoktátok picit féltékennyé tenni a pasitok? Szeretném kicsit azzá tenni, nem akarom hogy nagyon elkényelmesedjen. Persze csak mértékkel

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 16:58
1 2
 11/18 yuda ***** válasza:
91%

Szia!

Tanácsot kértél tőlem, de nem írtál igazából semmi konkrétumot amire lehetne bármit is írni általánosságon kívül.

Mi az hogy elkényelmesedik?

Nem érzed törődik veled annyit, nem vesz virágot..stb...nem mentek el ahová eddig szoktatok ..ilyesmik?


Egyet azért írok, de nem veszem el senkitől a tollat:

Legfontosabb egy kapcsolatban, ha úgy nézed, mint egy kertet, amit ápolni kell-és minél öregebb a kapcsolat, annál több időt, energiát kell belefektetni, hogy ugyanolyan jól működjön, mint kezdetben, de ehhez nagyfokú tudatosság kell és a másik fontos dolog, hogy kommunkikálni, kommunkikálni és kommunikálni!


Mondok példát is: régen mondjuk automatikusan ment a figyelmesség, kedvenc kaja elkészítés, egy szép ajándék, egy virág... most viszont beleléptetek abba az időszakba,hogyha akarjátok azt a régi intenzitást, ezeket az előbb felsorolt dolgokat tudatosan kell csinálni.Szakítsatok időt közös programokra...és fellobog a régi tűz, de nagyfokú ostobaság lenne valakit féltékennyé tenni- ez dedós szint és ráadásul romboló hatású.

2011. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Persze, létezik, hogy nem féltékeny valaki. Vagy nem érdekled, vagy teljesen megbízik benned. Vagy csak nem féltékeny típus. Ha azért nem féltékeny, mert megbízik benned, akkor szerintem örülj neki, és ne bolygasd a dolgot.
2011. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
sajnálom a párodat! de csak tedd féltékennyé, talán rájön hogy nem te illesz hozzá...
2011. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
ha olyan dolgokat tennél, akkor féltékeny lenne... ha a szeme előtt pasiznál, flörtölgetnél, persze. de ez viszont nem a kapcsolatotok erősítését eredményezné, hanem nagy veszekedéseket.(jobb esetben) szóval ne próbáld őt féltékennyé tenni.
2011. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez megnyugtat, én rám sem féltékeny a barátom, és én sem vagyok féltékeny rá sohasem. Ezt hívják bizalomnak. Én inkább örülnék neki, hogy ennyire bízik benned a barátod. Felpezsdíteni meg tényleg sok mindennel lehet. Nekünk az egy napos kirándulás, utazás, romantikázás, illetve egy-egy új szexjáték szokott beválni. Neked kell tudnod, hogy a te párod minek örülne, mi pezsdítené fel egy kicsit.
2011. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

engem kifejezetten bosszant, ha a barátom néha féltékenykedik. pláne, hogy ok nélkül.

én sosem vagyok rá féltékeny, vagy ha egy kicsit mégis, azt sosem mondom el neki, mert felesleges.


van egy halom más értelmesebb dolog, amivel fel tudjátok dobni a kapcsolatot, ne már ilyen szánalmas módon próbálkozz!

2011. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A bizalom nagyon fontos. Mi 11 éve vagyunk együtt és soha nem voltunk féltékenyek,mert megbízunk egymásban. Próbáltak családtagok, jóakarók célozgatni ,hogy nem szabad feltétel nélkül bízni a páromban(általában a pasikban). Rossz tapasztalatok alapján kedvesen mondták minden férfi megcsalja előbb utóbb a párját. Ezekkel nem foglalkozom. Ismerjük egymást és ez a lényeg.

Ne tedd féltékennyé. Inkább legyél olyan, akire büszke lehet hogy az ő barátnője. Te ismered mi tetszik neki és mit szeret. Használd a fantáziádat.

2011. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy attól, mert nem mutatja, igenis féltékeny. De én a helyedben örülnék neki, mert ezzel is bizonyítja, h megbízik benned.
2011. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!