Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mivel szoktátok picit...

Csajok, mivel szoktátok picit féltékennyé tenni a pasitok? Szeretném kicsit azzá tenni, nem akarom hogy nagyon elkényelmesedjen. Persze csak mértékkel

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

uj cuccok, smink, miniszoknya

jól nézek ki, abalygok a pultos sráccal, ilyenek

2011. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 yuda ***** válasza:
96%

Jó dolog, ha az ember azt érzi megbízhat a másikban, megnyugszik úgymond benne a lelke, bizalma van.

Véleményem szerint nem helyes manipulálni, mert rosszul fog visszaütni. A kapcsolat felpezsdítésének van sokezer módja ezen kívül, ami nem omlasztja le az éppen stabil bizalmat.

Mindegy, ti tudjátok.. de ne csodálkozz, ha rosszul sül el.

2011. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

utolsó oké.

akkor adj tanácsokat a sok ezerből

2011. máj. 18. 17:04
 4/18 józsibarát ***** válasza:
90%
17:03-asnál a pont.
2011. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Sosem értettem ennek mi értelme van,nekem eszembe sem jutna.Tiniknél ez talán még menő, de szerintem már ott sem.
2011. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Konkrétan féltékennyé tenni nem szoktam (már). Régebben igen, de rájöttem, hogy ez rossz taktika.


Viszont:

Adok magamra, néha kicsípem magam, ha találkozom vele. Ha hozzánk jön, akkor általában itthoni cuccban vagyok, smink nélkül - persze azért az ápoltság megvan, ha én vagyok náluk, szintén nem nagyon töröm magam. De néha, ha mondjuk elmegyünk valahova, kisminkelek, csinosabban felöltözöm, ez szokott neki tetszeni.


Meg ami még jó "trükk" szerintem a féltékennyé tevésen kívül, ha mindig tudsz újat mutatni. Egy új parfüm, kicsit más stílusú ruha, mint amit eddig hordtál, új hajszín esetleg sokat számít. De a szexben is jó, ha újítasz, kipróbáltok valami újat, vagy csak néha-néha felveszel egy combfixet, vagy amiben tetszel a párodnak... Vagy mondjuk egy kedves-vicces sms napközben, stb.


Egyszerűen csak legyél az a nő, akit megszeretett, amilyen nőre vágyik, de néha azért mutass újat is. Ez nehéz, de sokkal jobb a féltékenységnél, ami ráadásul vissza is üthet.

2011. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 napietus ***** válasza:
91%
én annak örülök, hogy a férjem nem féltékeny típus..nemhogy még erre játszak...ez elég dedós dolog, nem gondolod?
2011. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Elég, ha kihozod magadból a legjobbat. Nem kell konkrétan csinálni semmit, mert megdőlhet a bizalma irántad. Elég, ha látja, hogy mások is felfigyelnek Rád, nem csak neki kellesz.
2011. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

de az létezik egyáltalán hogy NEM FÉLTÉKENY RÁM SOHA SEMMIÉRT?!

létezik olyan hogy kb. féltékennyé se tudom tenni a pasimat??:(((

2011. máj. 18. 17:16
 10/18 napietus ***** válasza:
90%
örülj neki :) engem sem lehet féltékennyé tenni, férjemet se. szerintem ez jó dolog, mert értelmesen töltjük az időt, amíg együtt lehetünk a hülyeségen való agyalás meg stresszelés helyett.
2011. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!