Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a férjemmel? A...

Mit tegyek a férjemmel? A probléma onnan ered, hogy nem szeretem az anyját, akit ő természetesen imád.

Figyelt kérdés
A férjemmel 9 éve vagyunk együtt és van egy 1 éves kislányunk. Nagyon jó apa, mindent megtesz a gyerekéért, segít a házimunkában, és szeret engem is. A probléma onnan ered, hogy nem szeretem az anyját, akit ő természetesen imád. Havonta egyszer találkozunk kb (szerencsére:-)), de az is kötelező jellegű. Pl.: ha elmegyünk hozzájuk, kötelező ott lenni legalább 1,5 órát. Persze ezután már nem jut elég idő a nagyszüleire, mert a gyerek is már nyűgösködik, és erről is én tehetek (a dédiéket nagyon szeretem). Hiába mondom, hogy rossz, hogy ránk erőlteti ezeket a dolgokat, nem érdekli és még ő sértődik meg és hisztizik. Ha a gyerek nagyobb lesz, akkor majd rá is ráerőlteti, ha nem akarja, akkor is? Már a válás is eszembe jutott többször, de szeretem, meg nem hiszem, hogy az anyja megérne ennyit. Befogja egyszer ezt látni, vagy mindig az anyja lesz az első bizonyos esetekben nála? Próbáltam már megbeszéni is vele, de nem lehet, mert mindig cirkuszol, meg sem hallja, amit mondok, csak az anyját védi. Mit tegyek?
2009. márc. 13. 12:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%
Én pont most nyugtatom magam,hogy férjem nehogy lássa hogy kivagyok idegileg!Betelt a pohár anyósnál.Gondoltam beolvasok neki,de vissza fogom ne ám örömet okozzak neki.Ilyent mondott az előbb férjemnek rátok nem vagyok kíváncsi csak a gyereketekre.Milyen stílus ez?Ki kezdi akkor a veszekedést,ő vagy én?Engem már utána akkor mikor meglátott,azóta is bánt ahogy tud,most meg 3 hónapja nem is találkoztuk kezdi megint.Most férjemet akarja belekeverni az ő banki ügyeibe.Meg próbáltam anyósra hatni,mikor undok volt hozzám,szépen higgadtan beszéltem vele,helyeseltem a dolgot,erre ő akad ki,és azt mondta ne szemtelenkedjek vele.Most a fiamra pályázik,nem értem mit akar tőle 5 hónapos babától.nem tudja elfogadni,hogy a babába én parancsolok,és nem ő.Nem ő a baba anyukája hanem én.Mindig leszólta a kicsit is,és kritizálod ott.Én már azon vagyok fogom a gyereket,és megyek.Férjem hol mellém áll hol mellé.
2009. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
37%
Ebbe a világba nincs egyenjogúság!Általában a férfi ráerőszakolja a feleségére az akaratát!!
2009. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
kedves válaszoló! azt nem írtad, hogy a te anyukáddal milyen a kapcsolatotok? te is szereted úgy az anyukádat , mint a férjed az ovét? arra is kell gondolni, hogy egyszer majd te is anyós leszel és akkor talán konnyebb lesz kibírni azt a "kotelezo" másfél órát.vedd úgy , mint szukséges rosszat és ne cukkold magad miatta. egy tipp: a látogatásokra vigyél valamilyen újságot, konyvet nézegetni, vagy zenét hallgatni, szóval bedobod a flegmát.a tobbi válaszadóra ne haragudj, valóban sokunknak nagyon rossz anyósa volt van, akivel nap mint nap egyutt kellett élni évekig /soknak ráment már a házassága/./az én anyósom még a wc-be is utánnam jott, a gyerekemet azzal traktálta amikor beteg voltam, hogy anyád nemsokára meghal és akkor majd én nevellek fel stb./
2009. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!