Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha sajnálják tőlem...

Mit tegyek ha sajnálják tőlem a kaját?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egyátalán nem szoktam sokat enni,naponta max 3-4 szendvicset vagy valamit,nem is kell nekem,csak a tudat zavar hogy anyám sajnálja tőlem az ételt.Állandóan mondja hogy "Miért eszel annyit?" meg hogy "Hagyjál nekem is!".Eléggé zavar,egyszer volt merszem megenni egy csokit,aztán kiderült hogy magának vette és eszméletlen nagy patáliát csapott érte..

16L


2011. máj. 15. 02:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy anyukád miért mondja? vagy csak a saját bendőddel törődsz? Fúj aki a saját anyját szidja.
2011. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a kérdezőt kritizálók miért alkotnak ilyen magabiztos véleményt a részletek ismerete nélkül. A szidástól pedig elég messze van, amit ír.
2011. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Most miért hinnénk el ennek a fiúnak, hogy úgy igaz ahogyan ő leírja? Nincs itt az anyuka, aki megvédhetné magát. Igen is rémesnek találom azt, hogy valaki a saját anyját aki kirázta a kakiból, egy közösségi oldalon mocskolja
2011. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Miért ne hinnél neki akár? Én nem látok semmilyen részletinformációt, ami alapján ilyen markáns véleményt lehetne alkotni, de mocskolást sem, ez egy egyszerű énkifejezés, tele van ilyenekkel ez az oldal és a hétköznapok is. Ne kritizáljunk, támadjunk minden háttérismeret nélkül!
2011. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
és, mint írta lány.
2011. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

figyelj sztem ilyen van most ha én nekem van egy gyerekem ugy megyek bele h megfelelő anyagi helyzettel rendelkezem amugy meg szerintem az a nomális h megprobálok mindent megadni a gyerekemnek ha már van mert ő az aki utánam fennt marad az én részem tulajdonképen nem legalábis sokan ezt szajkozzák aztán 100 ft csokit sajnálják :D én anyám is ilyen volt 14 évesen kértem tőle 200 ft ot azt modnta nincs lovéja de vettek egy plazma tévét :D szóval van ilyen az alapvető magyar virtus h mindkei rinyál nincs elég pénze de nem hiszem h napi 3-4 szendvicsre ne lenne senkinek pénze még a spanomék akik segélyekből élnek meg egyedül tartja fent az anyját neki a testvérét meg a hugát még nekik is van pénzük mindkeinek napi 3-4 szendvicsre és nem milliokat keres a srác szóval sztem bármit is mond az anya előttem leirta magát 2 okbol

1., ha annyira nincs pénze h nem engedhet meg magának napi 3-4 szendvicset akkor melozni kell mert akárhogy számolom a leg szarabb fizubol meg segélyekből mert ha már ennyire szar a helyzet segéllyel is lehet számolni napi 6-8 szendvics belefér

2., ha igy se ugyse megy mi a bőrős izom tömlönek vállalt gyereket azért egy 16 éves lány nem mondható felnőttnek hogy kötelező lenne eltartania magát amivel azért általában a lányoknak nem szokott gondjuk lenni az életben

2014. ápr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!