Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha sajnálják tőlem...

Mit tegyek ha sajnálják tőlem a kaját?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egyátalán nem szoktam sokat enni,naponta max 3-4 szendvicset vagy valamit,nem is kell nekem,csak a tudat zavar hogy anyám sajnálja tőlem az ételt.Állandóan mondja hogy "Miért eszel annyit?" meg hogy "Hagyjál nekem is!".Eléggé zavar,egyszer volt merszem megenni egy csokit,aztán kiderült hogy magának vette és eszméletlen nagy patáliát csapott érte..

16L


2011. máj. 15. 02:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Ne sajnáld anyudtól azt a kis csokit ha már világrahozott és felnevelt"



abböl amit írt a kérdező én ugy látom hogy az anyja csak magának vett csokit,ami elég önző dolog és nem a kislány tehet róla!!!az anyja az aki nem tartja el rendesen a szerencsétlen gyerekét!!!!borzalmas!!!

kérdező komolyan mondom sajnállak!!! :(

2011. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%

Nem lehet, hogy anyagi gondokkal küszködtök és most nem dőzsölés ideje van?


Egyébként meg a hangsúly is számít. A "hagyjál nekem is"-t lehet kedvesen is mondani, pusztán azzal a célzattal, hogy tényleg hagyjál neki, hogy tudjon enni belőle ő is. Ebben semmi gonoszság nincs, vagy irigység... az étel megosztása önzetlenségre és kontrollra nevel.


Nem lehet, hogy 2 csokit vett anyukád, egyet neked egyet meg magának és te mindkettőt megetted? Pl 2 napja vett két csokit, te azonnal felfaltad a tiédet ő pedig elrakta a magáét, hogy beossza és amikor nyúlt volna érte, mert tudta, hogy van, nem volt ott?! Ez engem is nagyon fel szokott idegesíteni és semmi irigység nincs benne. Csak amikor az ember tudja hogy számíthat valamire és mégse az nagyon dühítő. Ha megkérdezted volna tőle és nem csak úgy elvetted, akkor biztos nem csinált volna ilyen "patáliát"... én régen amikor elvettem valamit első dolgom volt végig kérdezni a családot, hogy ki kér belőle. Te is így szoktál tenni?


Talán anyukád látja hogy önző lány lesz belőled és ebből akar kinevelni.

2011. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát szendvicsből tényleg ne egyél sokat. Fejlődésben vagy, nagyon fontos ilyenkor a rendes étrend. Vagy már elég nagy, hogy kitudj nézni egy-egy főzelék vagy leves receptet a szakácskönyvből vagy a netről, bevásárolj és megfőzd magadnak. Mert akkor is el lehet hízni, ha csak szendvicseket eszel, de ebben igaza van anyukádnak, és lehet hogy te érted félre, mert lehet hogy arra érti hogy szendvicsből ne egyél sokat... Mivel még nála laksz, ő neki kéne gondoskodnia rólad, főznöd neked, de mivel erre nem képes akkor te is tudsz valamit főzni magadnak.
2011. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 napietus ***** válasza:
aki a nyerskosztot preferálja, és közben adalékanyagokkal teletömött zacsilevest eszik, annak érdekes elvei lehetnek az egészséges táplálkozásról...kérdező, anyukádnak nem az a baja, hogy szendviccsel meg csokival laksz jól, és rendes kaját meg nem eszel?
2011. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Még egy életet tesz tönkre a szegénység... :(
2011. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

04:28: Nem az a baj, hogy idiota vagy, azzal csak sajat magadat olod meg, hanem az, hogy meg tanacsokat is osztogatsz masoknak. Eloszor is lehet, hogy az embernek nincs szuksege fott etelre, de megis akkor hogy eszel hust? Nyersen? Vagy sonkat meg parizsit eszel helyette, ami vagohidi hulladekbol keszul, amit mar szegyellnek huskent eladni es a disznoknak se tudjak odaadni? A zacskos leves meg aztan tenyleg marha egeszseges, tele van szaritott zoldsegekkel, izfokozokkal, soval es tartositoszerrel, ezek az egeszseges etrend alapjai.

A napi otszori etkezes pedig normalis es igy kellene lennie mindenkinel. Az etkezes nalam nem azt jelenti, hogy felholtra zabalom magam, nyilvan nalad igen, kulonben nem lennel igy meglepodve. Reggelire fott tojas zoldsegekkel es narancslevel, vagy valamilyen peksutemeny, tizoraira valami gyumolcs, vagy joghurt, ebedre hus, zold koret, uzsonnara valami desszert, par kocka csoki, gyumolcsturmix, vagy csak siman egy gyumolcs, vacsorara meg egy szendvics esetleg. Ez egyaltalan nem sok es ettol biztosan nem leszek elhizott, foleg mert mellette sportolok is:) Bar en nem vagyok egeszseges eletmod manias, siman eszem gumicukrot meg nyalokat vagy jegkremet es semmi bajom tole.

2011. máj. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem értem az eddigi válaszolókat. Nem hiszem, hogy ebből dietetikai kérdést kéne csinálni. Senki nem érzi, hogy egy anyának nem szabadna ilyeneket mondania a saját gyermekének? Nem azon van a hangsúly, hogy a kérdező, hogy táplálkozzon, hanem, hogy az édesanyja szavai mélyen bántják. Anélkül, hogy ismerném a körülményeket, minimum furcsának tartom a leírt megnyilvánulásokat. Patáliát csapni egy csokiért, messze van a 'klasszikus' anyai önzetlenségtől.
2011. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%
Én meg egyenesen disznóságnak tartom egy gyerektől, hogy itt mocskolja az anyját. Két hatalmas tasli kellene neki, hogy gondolkozzon el azon, hogy otthon miért érez ilyeneket. Önző disznó, és egy szavát se hiszem el. Hülye elkényeztetett, csak saját magával törődik. Menjen vissza az oviba oda való. Agyilag visszamaradott
2011. máj. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

"aki a nyerskosztot preferálja, és közben adalékanyagokkal teletömött zacsilevest eszik, annak érdekes elvei lehetnek az egészséges táplálkozásról..."


A zacskósleves mióta nyerskoszt husika?

2011. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 napietus ***** válasza:
"A zacskósleves mióta nyerskoszt husika?" én is ezt kérdezem...olvass vissza...
2011. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!