Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb öröme / boldogsága? Írjatok kort és nemet is!

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 22:31
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Eddig gratulálok mindegyikőtöknek :)
2011. máj. 14. 22:40
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Elég kalandos úton sikerült megszereznem azt, amire eddigi életem legnagyobb szerelme vágyott, és odaadhattam neki. Leírhatatlan volt.
2011. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én annak örültem annó, mikor megtudtam, hogy szóbeli nélkül felvesznek a gimibe, ahova most is járok. :D Az ötös vizsgák is igen jól tudnak esni. Na meg mikor megkaptam a kutyusomat és minden nap látom, hogy mennyire szeret. Legboldogabb pillanatok. :)) 18/L
2011. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi életem legnagyobb öröme talán az volt,amikor külön szobát kaptam... de ez egy hét múlva biztosan változik és az lesz a legszebb élményem,hogy megnyílik az első fotókiállításom.

15L

2011. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Pár nappal ezelőtt rádöbbentem, mihez is akarok kezdeni az életemmel.. Azóta vége a szürke hétköznapoknak!:)

Második legboldogabb pillanat mikor véglegesen sikerült kilépnem az életemet romboló, fél életemen átívelő rossz kapcsolatból 3 éve.

26N

2011. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Amikor kapta egy kisebb szerepet egy magyar filmben.

Felvettek abba az iskolába,amit legelsőnek jelöltem meg és arra a szakra amire szerettem volna.Megkaptam a matek 4-est.

Ilyen jó családom van.Remélem még lesznek hasonlók:) vagy jobbak: p

2011. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Nekem a szalagtűzőm napja volt a legjobb (eddig!!!). Az olyan jó érzés volt, hogy ott voltak a számomra fontos emberek és engem ünnepeltek, a táncunkat imádtam, nagyon nagy élmény volt. : )


20/L

2011. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

1. Mikor Görögországban este sétáltam a szüleimmel és az utcák pompás fényben ragyogtak.:)


2. Mikor Horvátországban mindennap ettem pizzát + citromos fagyit és este pedig szórakoztunk a szüleimmel és a család barátaival.:)


3. Voltam X-Faktor koncerten.:)) Ez nem hangzik olyan nagy dolognak, de leírhatatlan az az érzés, amit akkor éreztem. Találkozhattam a példaképemmel is, nameg kaptam autogrammot.:) Utána tiszta kába voltam.:)

2011. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor voltam a legboldogabb, amikor megismerkedtem egy fiúval, és amikor először találkoztunk, megcsókolt, örök szerelmet ígért, etc. Aznap este sírtam az örömtől, hogy ilyen fiú jutott nekem.<3 (végül elhagyott az a szemét kb fél évvel ezelőtt)

2.jára akkor voltam a legboldogabb, amikor Anyu egyik reggel bejött a szobámba és felkeltett, hogy éppen születik az unokahúgom :D


17/L

2011. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%
életem legnagyobb öröme, boldogsága az volt mikor megszületett egészségesen a kisbabám és azóta is minden reggel mikor rám mosolyog a kiságyban átélem :))))
2011. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!