Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? /Szokatlan...

Mi a véleményetek? /Szokatlan kérdés, felnőtt, értelmes emberek válaszát várom/

Figyelt kérdés

Ha nyilvánvalóan meghallt a kapcsolatotok, megbeszéltetek mindent de már nem lehet mit tenni az utak elváltak, már nem terveztek együtt semmit, egyik fél részéről sincsenek érzelmek! Csak ragaszkodnak egymáshoz, kvázi szükségetek van egymásra! És bár nem mondjátok ki egymás elött, de nyilvánvaló hogy addig fog "működni" tovább az egész amíg az egyik fél nem talál magának más partnert!

Ez megoldás lenne? Vagy a lehető legrosszabb amit ilyen helyzetbe tenni lehet?

EGyébként nem értem magunkat, mert nem első kapcsolat egyikünknél sem mindent meg tudunk beszéli de valahogy meghaltak az érzelmek és az lenne a normális hogy szakítás mindenki megy a maga útjára és keresi a boldogságot! Mi pedig itt vegetálunk! Erre van valami magyarázat?


2011. máj. 11. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Függtök egymástól!

Én is voltam így a volt vőlegényemmel. Aztán egyszer nagyon lehordtam és nem kerestük egymást 2 hónapig. 2 hónap után felhívtam, hogy vigye el a cuccait tőlem. Láttam nem akar békülni és túlléptem rajta (igazából már akkor túl voltam ezen a dolgon, csak kellett a megerősítés).

Lett új pasim (ma a férjem) rá pár hónapra és a volt vőlegény is megjelent én meg bosszúból hülyét csináltam belőle. Bunkó húzás volt, de jól esett a sok sz@rért amit kaptam tőle.

Ne beszéljetek többet így mindenkinek jobb lesz és könnyebb.

2011. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Megszokás,kényelmesség,félelem az változástól,a mástól,a szar jobb a semminél alapon.De ez csak vegetálás a szar felett,és előbb utóbb jön a szeretőzés,de mielőtt új partnert keresnétek lekéne zárni ezt,ha csak nem akartok nyitott házasságot,kapcsolatot.
2011. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi megbeszéltük,hogy ennyi volt. A barátság maradt,de semmi értelmét nem láttuk,hogy le is feküdjünk továbbra is egymással.

Azóta is a legjobb barátok vagyunk,de mindketten már más kapcsolatban.

2011. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tettétek túl magatolat egymáson teljesen ! Randizzatok másokkal. Szedjetek fel valakit és legyetek mással
2011. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a megszokás hatalma. A férjem is így volt az előző kapcsolatával. Évek óta nem működött jól a dolog, mindketten tudták, számtalanszor átbeszélték, mégis együtt maradtak. Saját bevallása szerint azért, mert így volt kényelmes. Aztán megismert engem, és ez megadta neki a kellő löketet ahhoz, hogy szakítson. De azt is mondta, hogy ha én nem vagyok, talán még most is együtt vannak. De már nem is együtt éltek, csak egymás mellett. És így utólag azt mondja, hogy már korábban ki kellett volna lépnie. Csak az ember társas lény, fél a magánytól. Fél attól, hogy egyedül marad, és nem talál magának másik párt. És így "A semminél ez is jobb" alapon marad. De szerintem nem szabad. Ha vége, akkor vége, ezt el kell fogadni. Ha időben kiléptek, akkor még talán maradhattok barátok, nem juttok el arra a pontra, hogy valamelyikőtök "megcsalja" a másikat, talál valaki mást, és akkor jön a veszekedés, az ajtó csapkodás. Annak nincs értelme.

Mivel mindent meg tudtok beszélni, így ezt is meg kéne, és meg kéne próbálnotok külön.

2011. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek érzelmek,de jól kijöttök,miért ne élhetnétek ketten egy lakásban, amíg vki újat nem talál? A szétfutás is felesleges, elég megbeszélni, hogy ennek vége, szabad mindenki.
2011. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem házasság 2 gyerekkel, így aztán megteheted, hogy járod a magad útját! Lépj tovább, hidd el, jobb egyedül, mint szenvedni a másik mellett!
2011. máj. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!