Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az olyan szülőről...

Mit gondolsz az olyan szülőről, aki csak úgy megengedi a gyerekének, hogy ne menjen iskolába?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez attól függ.

Ha a gyerek valami miatt nagyon maga alatt van és csak egy-két ilyen eset fordul elő, akkor semmi baj nincs ezzel.

Ha viszont rendszeresen ez megy, akkor nagyon felelőtlen.

L/24

2011. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Bár, nem írtad, hogy mennyi alkalma van annak, hogy megengedi a 'lógást', de részemről 1× - 2× belefér. Ha huzamosabb ideig 'le se szarja' a gyereket, hogy bejár-e vagy nem, az elfogadhatatlan.

Valószínűleg a szülő is annyira 'szülő' .. lehet neki(k) ez az életre nevelés.

2011. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
nekem is igazolta anya párszor mig középsulis voltam,annyi kikötése volt,hogy 5-ösnél rosszabb jegyem nem lehet matek-fizika-angol-német tárgyakból (továbbtanuláshoz,nyelvvizsgához ezek kellettek)
2011. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Az enyémeknek is volt ilyen,talán ha 2 évente egyszer.

Olyan is volt, hogy dolgozatra nem ment el, beteg volt előtte, nem tudott tanulni, megbeszéltük igazoltam.Egy hét múlva megírta ötösre. Tehát erre nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni. A helyzettől függ.

2011. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekem megengedték, 4-es tanuló voltam. Ma 2 vállalkozást vezetek..
2011. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy az ok. Egyszer egyszer elmegy talán. De a felelőtlenségbe nem zuhanhat át a helyzet. Azt hiszem büntetendő is, ha nem jár a gyerek suliba.

Nálunk komoly dolog volt a suli, de egyszer még nekem is megengedték. Meg is lepődtem.

2011. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Nekem kétszer igazolta anyu. Egyszer nem tudtam tanulni dogára. A következő alkalommal írtam egy ötös tz-t.

A másik alkalommal, pedig azért kértem meg anyut, mert meghalt a kutyusom, akivel együtt nőttem fel és nagyon magam alatt voltam.

18/L

2011. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem törődöm,felelőtlen és buta.Rossz nevelés és rossz példa egy gyereknek.
2011. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Néha megengedheti szerintem. De nem sokszor, 1-2 alkaom egy évben. Nekem volt, hogy anyu igazolt egy hetet(!!), mert szakított velem a barátom és kivoltam. A csaj akivel megcsalt osztálytársnőm volt, anyu megértette, hogy nem vagyok képes most bemenni. Főleg, hogy nem ettem, nem aludtam egy hétig, képtelen is lettem volna. Szerintem rendes volt tőle, semmi hátrányom nem lett belőle

23/L

2011. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Nekem gyakran megengedi, mikor éppen nem tudok tanulni valamire, vagy fáradt vagyok és nem tudok reggel felkelni.
2011. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!