Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltsem az időm meló...

Mivel töltsem az időm meló közben ha nincs dolgom?

Figyelt kérdés

Olyan a munkám,hogy 8 órából sokszor 6 órát nem tudok mit csinálni.Gép előtt ülök egész nap.

Ide járok fel sokat,meg olvasgatok mindenfélét,de egyre unalmasabb.

A teaspecialitásaim már tökéletesek,az internetet már kiolvastam,több könyvet is elolvastam (pdf formátum,látványosan azért nem lehet,még akkor sem ha a munkám tökéletesen kész),kigyűjtögettem hogy a következő 50 évben melyik recepteket kellene megcsinálni.

Az angol tudásom lehetne feljebb vinni,de arra még nem tutam rávenni magam.

A "kérj több munkát" nem jó,mert nem lehet.

Ötlet?


2011. máj. 10. 09:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj nyelvet! Ahogy írod, rádfér az angol.

Szerintem az ilyen holtidőket nagyon is érdemes hasznosan eltölteni, amiből csakis profitálhatsz a jövőben. Vigyél nyelvkönyvet, szótárat vagy fordíts rövid szövegeket, írj levelet idegen nyelven. Vagy csak nyomtass ki 2-3 oldalnyi szógyűjteményt és bámuld! Hidd el, megéri, ha csak kevés ragad is rád!

2011. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Olvasd el a klasszikusokat.

2011. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én játszani szoktam, vagy keress online munkát.
2011. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
61%
K*rva jó hogy egyesek a semmire kapnak fizetést,és még hirdetik is,meg büszkék rá,hogy nekik milyen jó, mások meg kidolgozzák a belüket is,és még ennivalóra se futja.Na ez a nem fair.
2011. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én is a portable játékokat ajánlom. de online is ott a honfoglalo, bár ha sokat játszol az is unhato. de pl facebookon is sok játék van, kezdj bele vmelyikbe. de akar a photoshopot is tanulhatod. az hasznos is. és elején meg kell szenvedni vele.. :)
2011. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!