Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltsem az időm meló...

Mivel töltsem az időm meló közben ha nincs dolgom?

Figyelt kérdés

Olyan a munkám,hogy 8 órából sokszor 6 órát nem tudok mit csinálni.Gép előtt ülök egész nap.

Ide járok fel sokat,meg olvasgatok mindenfélét,de egyre unalmasabb.

A teaspecialitásaim már tökéletesek,az internetet már kiolvastam,több könyvet is elolvastam (pdf formátum,látványosan azért nem lehet,még akkor sem ha a munkám tökéletesen kész),kigyűjtögettem hogy a következő 50 évben melyik recepteket kellene megcsinálni.

Az angol tudásom lehetne feljebb vinni,de arra még nem tutam rávenni magam.

A "kérj több munkát" nem jó,mert nem lehet.

Ötlet?


2011. máj. 10. 09:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2011. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

Borzalmasan irigylem a problémáidat... Én vinnék könyvet és azt olvasnám. Vagy PSP.


Nekem is kéne ilyen munkahely...És egyébként mi a munkaköröd?

2011. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Most én is pont ilyen helyzetben vagyok. De nyilván én sem fogom leírni hol dolgozom. :) Mondjuk nekem ez időszakos, most szinte semmi munkám, de máskor azért akad. Mondjuk megszakadni sosem kell szerencsére. Amúgy tényleg nem jó ez sem, de én is úgy vagyok vele, hogy ezért nem fogok egy stresszesebb melót keresni. Ugyan ezeket csinálom amúgy mint te, csak én nem unom ennyire az internetet. Az ilyenen csodálkozom, hogy azt írod, már "kiolvastad". Szerintem kimeríthetetlen... Szerintem gondolkodj kicsit, hogy milyen témák érdekelnek és azzal kapcsolatos dolgokat keress. Engem rengeteg dolog érdekel, teli a világ érdekes dolgokkal. Ezeket mind megtalálni az interneten. Sok szerencsét! :)
2011. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

itt 10 hónapja vagyok,multi,mérnökség,előtte másik helyen 2 évig recepciósként 12 órából 2x1 óra volt a munka


itt is akad olyan hogy rögtön kell valami,és akkor túlórázhatok is,de ez ritka

2011. máj. 10. 10:24
 15/25 A kérdező kommentje:

a linket köszönöm:)


a "kiolvastam" arra éertendő,hogy már ami érdekelt mindent láttam,könyvet detto,meg már unalmas állandóan olvasni,pedig régen,amikor kevés időm volt rá,akkor minden szabadidőm netbújással,könyvolvasással ment el

2011. máj. 10. 10:26
 16/25 anonim ***** válasza:
48%

09:59-es és 10:07-es vagyok


Órabérben dolgozom,de olyan munkahelyem van,ahol nem igazán kell túlóráznom.de unatkozni nem szeretek...

2011. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
hát igen vannak ilyen munkahelyek, az enyém is ilyen.Ha nincs bennt senki a telefonon locsogok a párommal vagy anyukámmal( ingyen beszélünk) most vizsga időszakban tanulok a vizsgákra. Volt hogy néztem filmet is, az online sorozatokon.
2011. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
igen,telefon az megy,párommal anyámmal ingyen van,meg msn is
2011. máj. 10. 11:13
 19/25 yuda ***** válasza:
játékokból van olyan úgynevezett portable- ez azt jelenti, telepítés nélkül csak felmásolod a gépre és játszhatsz..keress rá, leghíresebb játékokból is csinálnak ilyen hordozhatót.
2011. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kezdj el regényt írni.
2011. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!