Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a férjemnek 2....

Mit vegyek a férjemnek 2. házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés

Nálunk szabály az egész családban, hogy csak hasznos ajándékot veszünk, akár illatszer csomagot, ruhát, bármit, mert nem kell egy 20. gyertya, vagy váza, amit úgyse használunk.

Valentin napkor illatszer csomagot kapott, és karácsonykor is parfümöt, nem akarok ismét ilyesmit venni, de anyagilag sem vagyunk nagyon elengedve. Van valami ötletetek mit vehetnék neki ami nem túl drága de hasznos is? Egyébként sportol.


2011. máj. 8. 08:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Attol függ melyik oldalról nézzük,de ez is hasznos!:

Főzz vagy rendelj valami finom vacsorát,vegyél magadnak egy szexi rucit és vacsi után hajrá:)

Az én párom örült ennek:)

2011. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem bunkóságból kérdezem meg, hanem mert érdekel: a szexet mindenki ajándéknak tekinti? Már olyan sokszor olvastam ilyen jellegű kérdésnél a szexet ajándékként, jutalomként felhozni. Nekem ez picit furi. Ha nálunk van valami alkalom, akkor kap ajándékot (nagyot, vagy csak kicsit, ez változó). Aztán ha van kedvünk, akkor van szex, ha nincs, akkor nincs. De nem az az ajándék...
2011. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

olyan 2-3000 ft-ra gondoltam max.


Ugyanis nyáron még nyaralni is megyünk, amit én fizetek ki teljesen, tehát ez is egy kis ajándék a szülinapjára, meg a házassági évfordulóra egyben.

Lehet, hogy a könyv mellett maradok.... de ha van ötletetek még, várom. Még van 3 hét addig.

2011. máj. 8. 12:42
 14/15 napietus ***** válasza:
akkor valami márkás csuklószorító?
2011. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Végül mit vettél? Úgy látom elég sok év eltelt az eredeti poszt óta, remélem, hogy azóta is boldog házasságban éltek. Mik voltak az ajándékok a házassági évfordulókon?
2019. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!