Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házassági évfordulóra, izgi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági évfordulóra, izgi sms-eket szeretnék küldeni a férjemnek. Mit küldjek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi volna ha izgi sms helyett inkább elmennétek vacsorázni kettesben vagy valahová ahol egyedül lehettek.Esetleg meg is lepheted valamivel
2008. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a sms-t ha kitörlöd szeretsz, ha megtartod kivánsz,ha nem érdekel istenitesz,ha válaszolsz szeretkezni akarsz velem!NA? Hogy döntesz?


Tudod mit szeretek benned a legjobban? Magamat!


Gondolkodtam a kapcsolatunkon, és rájöttem, jobb lenne, ha nem lenne közöttünk semmi. .... Se ruha, se levegő...



Hidd el te vagy minden álmom,

Minden éjjel testedre vágyom,

Ne szólj semmit fogd meg a

kezem,

És add meg magad:SZERETKEZZ VELEM!


Torta recept: 1/2 óra csók, 5dkg simogatás, 5dkg szerelem, 1 banán, 2 tojás, 15

perckeverés, 1 sóhaj, 1 csepp tejszínhab.Na? Megcsináljuk?



Utánna éztem párnak hátha tetszenek, mert én inkább romantikus sms-eket szoktam küldeni :$

2008. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

kedves első válaszoló, mi van, ha a férj külföldön van?


kérdésnél maradva, én mint pasi, olyasmi izgi SMSnek örülnék legjobban, ahol a párom leirja, hogy folyton rám gondol, közben mennyire benedvesedett, és annyira kiván, hogy jópárszor magához kellett már nyúlnia...


ha MMSképes a telefonotok, akkor esetleg kép küldése? :D

2008. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
második válaszadó, szerintem az ilyen sablonSMSek nem izgatóak, mert napi 500 másik ember megkapja, semmi személyes nincs bennük.
2008. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok jártas az ilyen sms-ekben. lehet hogy sablon, de én csak segíteni próbáltam. Egyébként meg, ha nem sablont szeretne a kérdező, akkor szerintem Ő is tud írni valamit, ami biztosan tetszik majd a férjnek is.
2008. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A romantikus vacsi meglesz, de addig is, míg dolgozik utalgatni szeretnék arra az estére. Kicsit olyan érzésem van, mintha randira készülnék, sejtelmes felvezetőnek szánnám.
2008. aug. 14. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legjobb, ha magadról írsz. Nem kellenek itt a rímek. Ha megírod neki, hogy most is nedves vagy, meg nagyon kívonod. Jujj, meg azt is részletezd, hogy most annyira játszadoznál a férfiasságán a nyelveddel....Ez nagyon be fog neki jönni. Én is szoktam ezt telefonban csinálni a kedvesemmel, amikor épp dolgozik. Csak felhívom, és elmondom neki nagggyon részletesen, hogy elégíteném ki orálisan. Szinte csak pár mondat, és már mondja is, hogy nagyon merev. A férfiaknak hatalmas fantáziájuk van, és azonnal rámozdulnak a dologra.

Egy jó vacsi, amit te készítesz nagyon okés. Nézz szét a neten, és keress afrodiziákumokat (zeller,gyömbér) és ezekből csinálj vacsit. Valami nagyon jó bor csak fokozza a hangulatot. A kellemes zene kötelező a vacsi közben. Természetesen itt nem ér véget a buli. Most jön egy nagyon szexi tánc, egy nagyon szexi úgy fehérneműben. Számnak ajánlom:"Lick by Joi" Iszonyatosan szexi szám, nagyon lehet rá tekerni a csípőt. Szerintem ezek után már adott, hogy mi fog történni....:)

Szép estét!

Petranova

2008. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!