Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak 13. házassági...

Mit ajándékozzak 13. házassági évfordulóra a férjemnek?

Figyelt kérdés

14éve vagyunk együtt,két gyermekünk van.A nagy 10éves,a kicsi 7 hónapos.Sajnos a házasságunk nagyon megromlott,mondhatni a végét járja,de tudom,hogy elhagyni nem fog,ha másért nem,akkor a gyerekek miatt.Nincs már hűdenagy szerelem,csak azért írom le,hogy ajándék ügyben ne egy wellness hétvégét vagy egy hatalmas szerelmes tortát javasoljatok.

Azért mégiscsak 13év....

Ötletek?


2009. aug. 14. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom, ha így megromlott a házasságotok, akkor nem kéne erőltetni az ajándékot. Az ajándék valami jeles eseményhez, ünnephez kapcsolódik, a ti esetetekben pedig erről sajnos szó sincs.
2009. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Valamikor olvastam egy szakértő vélemnéyt.Szerinte a házasságokban 7 évenként vannak kritikus időszakok.Ti most ebben a periódusban vagytok.Természetes,hogy nincs már meg az a nagyszerelem,mint a házasság elején,de ez nem jelenti azt,hogy minden rosszra fordulhat.

A helyedben a gyerekeket elvinném a mamákhoz egy estére.Megfőzném a férjem kedvenc ételét,és egy vacsora után elbeszélgetnék vele,hogy mi a gondotok egymással.Hogyan tudnátok rendbe hozni a kapcsolatotokat,már csak a gyerekek miatt is.Elgondolkoznék azon,hogy én miben vagyok hibás?Talán túl sokat foglalkozol a picivel,és kevesebbet érdeklődsz a férjed gondjai iránt?Ternészetesen higgadtan kell beszélgetni,meghallgatni a másik érveit,és változtatni,ha kell.

Nem gyertyafényes vacsorára gondolok,és nem kell kihívóan öltözködnöd,ne a csábítás legyen a cél,hanem a beszélgetés.

Ajándéknak pedig valami olyan apróság ( egy könyv,CD vagy más),aminek a férjed örülne,aminek jelzés értéke van csupán,és csak egy kis figyelmesség.

Tudom,hogy könnyű másnak tanácsokat adni.Te tudod,hogy mit tartasz érdemesnek megfogadni.Kívánom,hogy rendbe jöjjenek a dolgaitok.

2009. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek az előző hozzászólóval. Olyan erőltetett lenne az egész, holott mind a ketten tudjátok, hogy mi a "helyzet", kettőtök között.
2009. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a masodik valaszolo szuper ötletet adott, ennel jobb eszembe sem jutott volna. Abbol, ahogy irsz en ugy gondolom, hogy a tisztelet egymas irant meg van, es ez azert jo alap... mindenhol vannak hullamvölgyek, ne hagyd, hogy egymas mellett kelljen leelnetek az eleteteket, amikor ezt megtehetnetek egymassal is!
2009. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindannyiótoknak.
2009. aug. 14. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!