Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-35+osok! Tervezitek még a...

30-35+osok! Tervezitek még a gyereket, vagy most már marad inkább a Haverok-Buli-Fanta?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 22:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
40 múltam,régóta küzdünk,és még mindig nem adom fel!45-ig biztosan nem.És nem is foglalkozom a 20 évesek jó tanácsaival.
2011. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

22:46!Gratulálok,és nagyon sok boldogságot kívánok!!!

(egy 40-es babára vágyó)

2011. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Újra 22:46-os vagyok.

Ne adja fel senki mert csodálatos dolog, pláne érett fejjel babát várni.

Nagyfiam kamaszodott amikor bejelentettem, hogy tesója lesz, majdnem elájult...:)

2011. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, annyira szerettem volna, és most is elsírom magam, hogy nem lett, de örülök annak ami van...Sehogy sem jött össze, pedig annyira szerettük volna...Minden nem lehet egyszerre.Azt szokták mondani.Mindenünk megvan, nyaralni oda megyünk, ahol a katalógusban a legszebben süt a nap, de még egy babánk nem lett.Viszont van rengeteg beteg gyermek akin segítünk, tavaly egy közel 7 milliós lélegeztető gépet adtunk az egyik pesti gyermekkórháznak.Nem adományból, csak úgy anonim.Én, és a férjem.Ezek a dolgok egy kicsit kárpótolnak.
2011. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

nem tervezek gyereket a következő 20 évben

17

2011. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, 1. ne haragudj, nem akartam rossz emlékeket felidézni Benned! De nagyon rendesek vagytok a férjeddel együtt! :) És bizony, annak kell örülni, ami van :) Sok sikert a fiatokhoz!
2011. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok és szeretnék gyereket, a párom is szeretne. Sajnos most úgy néz ki, hogy nem boldogulunk anyagilag, az sem biztos, hogy a lakást meg tudjuk tartani, már magunkat is nehezen tartjuk el. Most azon gondolkozunk, hogy külföldön vállalnánk munkát. Ebben az esetben viszont várni kell még egy picit a babára.
2011. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
93%

39.éves vagyok és a 2. házasságomban élek . Már az első házasságomban is szerettem volna 2. gyereket és nem lett ...

Amíg lehet nem teszek le róla és gondolataimban mindig szerepel , hiszem , hogy még lehet és nem kések le róla!Gyerek mellett is lehet, haverok, buli, fanta.

2011. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

"1. válaszoló, megkérdezhetem, ha ilyen fiatalon szültél, akkor hogyhogy nem lett testvére a fiadnak? Nem is akartatok? (akár még most is beleférne)!"


Durva lenne, ha a 18 éves fia mellé csinálna egy tesót.

2011. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
De még csak 35 éves az első, a férje meg 38. Simán szülhetne még kettőt, hármat is. Nehogy már durva legyen egy 18 éves mellé egy testvér... Gábor Zsazsa, most szeretne a 64 éves lányának egy testvért, kilencvenvalahány évesen (persze béranyától). Na az a durva! Nem ez...
2011. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!