Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól bele anyám, hogy...

Miért szól bele anyám, hogy mit veszek a fizetésemből?

Figyelt kérdés

Imádok csinosan öltözködni, a munkám miatt folyton kosztümben kell lennem, és mikor hazaérek, akkor szívesen veszek át valami csinos magassarkút, ruhát, amiben nem hivatalosan nézek ki. Van barátom, de egyedül élek, nem kell senki másról gondoskodnom és a pénzemet is úgy osztom be, ahogy nekem jó. A fizetésemből a lakásomat szépítgetem, ruhákat veszek, kozmetikushoz megyek, színházba, kondi és táncbérletre költök a számlák, meg az alapvető szükségletek mellett. Anyukám folyton húzza a száját, mikor látja, hogy van egy új kabátom, vagy akármim, mintha elszámolással tartoznék neki. Beszól, hogy minek veszek olyan cipőt, ami nagyon magas, meg miért veszek egy szép festményt a lakásba, minek járok háromféle táncra, stb. Már ezerszer elmondtam neki, hogy felnőtt vagyok, arra költök, amire akarok, de még akkor is húzkodja száját. Tudok félretenni, ha valamit akarok venni a lakásba, akkor spórolok rá. Meg ismerem a pénz értékét, csupán nekem ezek a dolgok fontosak. Hogyan kezeljem ezt? Már összeszorul a gyomrom, mikor eljön hozzám és méreget mindent, meg vizsgálódik.

25/L


2011. ápr. 29. 16:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem élek fényűző életet, nem hozatom mindig a kaját, meg nem megyek taxival mindenhova. Nekem az fontos, hogy arra költsek, ami boldoggá tesz, másnak meg más.
2011. ápr. 29. 16:53
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ennekaz van a haamogott, hogy nem arra fuj, hogy mennyit mire koltesz, hanem hogy egyedul elsz, nem vagy ferjnel, vagy nem elsz valakivel. Tudniillik, gondolja O, ha tarsletben elnel, nem lenne idod, se annyi penzed, hogy tovabb koltekez/idozzzel azokon amit leirtal, foleg ha kis unoka is lenne.
2011. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja nem, ő nem ilyen szerencsére. Tudja, hogy válogatós vagyok pasik terén, ő is a legjobbat szánja nekem, és nem akarja, hogy felelőtlenül házasodjak. Unokája meg még biztos nem lesz egy 5 évig:D
2011. ápr. 29. 17:01
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

A fizud minimum 20%-t tedd be a bankba mi lesz ha kirugnak legyen valami tartalékod, sporolni vészhelyzetekre kell utána jöhet szóba a bútor.

Mi lesz ha holnap elüt egy kocsi és hónapokig korházban fekszel, kirugnak eladod a cipőket abból fizeted a villanyszámlát. A való élet nem a szex és new york.

2011. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Már megint egy olyan nő,aki egy forintot keres,de kettőt költ el.Kidobnak a jó kis állásodból,akkor meg majd eladod a kacatjaidat.Én ennyi pénzből nagyon sokat tennék félre,az ínségesebb időkre.
2011. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%
tegnap 22:34-vel értek egyet nem is értem hogy lehet ilyen jól fizető munkája ennyi ésszel.
2011. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy rajtad kívül mindenki okosnak tart:D Bár most egy kicsit magamba néztem, túl mélyen érintett ez a kritika egy ilyen fontos személytől.
2011. máj. 1. 00:23
 18/19 anonim ***** válasza:
Azon is gondolkodsz hogy kicsit sporolni kéne?
2011. máj. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én csak most láttam ezt az irást,de nem bírom szó nélkül megállni!Mivel jól keres,igy nyilvánvaló nem 8 osztályos nőről van szó,hanem iskolázottról.Ha kirugják nem megy kukázni hanem lesz másik,mert azért tanult!Mindenkinek van irigye és a csajnak igaza van,hogy nem fog mindenféle pasival összeköltözni meg gyereket a semmire szülni!Most kökltekezik,csinosit,aztán majd jöhet a családalapitás.Most ki csinálja jol?ez a nő aki a kérdező vagy aki 8általánossal felelőtlenül albérletre vagy hitelre gyereket szül sokszor azt se tudja ki az apja.....Mielőtt marjátok ezen kellene elgondolkoznotok!Autója nincs,albérletre nem költ.És megtehetné pedig!Gratulálok,hogy 25évesen ennyire sikerült vinned a mai világba!Annyiból nem irigyellek,hogy 20ft-ért is elvágnák egyesek a nyakad merő irigységből!!!!!!!
2012. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!