Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted, ha megölelnek?...

Szereted, ha megölelnek? Szoktál másokat ölelgetni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább jégkirálynő/jégkirály vagy? Miért?
2011. ápr. 27. 17:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Most àtölelném azt, akit a szivemben felejtettem örökre, de lehetetlen.
2011. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Akkor én jégkirálynő vagyok.xD Megmagyarázhatatlan okokból kiskorom óta utálom, ha ölelgetni/puszilgatni akarnak, s ha tehetem, megelőzöm ezeket a gesztusokat. Már a gondolattól is kiráz a hideg - negatív értelemben.
2011. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha a páromon kívül más is hozzámér. Lehet az ölelés vagy egy kézfogás. NEM.


Viszont azt imádom, ha a barátom simogat :) Annyira megnyugtat, hogy olyankor mindig elalszom :DD


16/L

2011. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Jégkirálynő. Sose szerettem, ha ölelgetnek, megfognak, puszit adnak vagy akár csak túl közel jönnek. Másokat se ölelgetek.
2011. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Egyedül páromat szeretem ölelgetni.

Egyszer ki voltam nagyon bukva, és osztálytársaim (3 lány) a nyakamba ugrott, egyszerre öleltek, jól esett, de nem vagyok egy nagy bújós fajta másokkal szemben. Max. megsimogatom őket érintőlegesen (hát, váll), de semmi több. (és semmi"rosszra" ne gondoljatok)

21/L

2011. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

egyszer a szociolingvisztika tanárom mondta, h én nagyon taktilis ember vagyok :D

akit szeretek, azt szívesen megsimogatom, mondjuk a vállát vagy a hátát. pláne ha érzem, hogy ezzel többet tudok neki adni, mint szavakkal.

a páromat imádom megölelni, és a legjobb barátnőmet is megölelem, ha olyan hangulatban vagyunk.


ha valaki, valami miatt nem szimpi, akkor viszont nem bírom elviselni, ha akár csak megérint.

2011. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
én nem szeretem az állandó ölelgetést. Ha csak egyszer megölel valaki, az ok, de ne sokszor...
2011. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Én sem voltam valami ölelkezős típus, most sem vagyok az tulzottan. Engem is a barátaim szoktattak rá, olvastam hogy valaki ezt is írta. Ám jól esik, azt meg kell hagyni :). Ja meg persze függ attól is, hogy kiről van szó, ki ölel, vagy kit ölelek. Nem csak ugy, fűt-fát :D
2011. ápr. 27. 21:17
 29/30 anonim ***** válasza:

Én anyukámat szeretem ölelni, a férjemet és a gyerekeimet. Egyébként nagyon nem birom, ha csak hozzámérnek mások, vagy rámszuszognak túl közel állnak.

Ha valaki ismerős megölel az elmegy, de én sose kezdek.

2011. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

"Én csak szeretném, hogy megöleljenek:("


Úgy látszik, mások is vannak így. :(

Engem nem neveltek rá az ölelésre se a szüleim, se mások, ezért ölelni nem tudok, soha nem kezdeményeztem, de mégis szeretem, ha engem ölelnek meg, vagy akárki akármijével hozzámér (hát azért nem akármijével). Úgy látszik, nem vagyok válogatós. De furcsának is érzem, mert ez átlagosan 2 évben egyszer történik meg, nem szoktam hozzá.

24/F

2011. máj. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!