Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted, ha megölelnek?...

Szereted, ha megölelnek? Szoktál másokat ölelgetni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább jégkirálynő/jégkirály vagy? Miért?
2011. ápr. 27. 17:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Fúúúj én utálom,lány létemre. Sajnos mindennap túl kell élnem,mert mindig úgy köszönök el 1-2 barátnőmtől,mert ők ölelkezősek(de nem plázap*csák).Én nagyon nem szeretem,túl nyálas :D,de attól még szerintem valakit ugyanúgy lehet szeretni,akkor is ,ha nem szeret ölelkezni. :)


13/L

2011. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én megszerettem ölelkezni. az egyik volt munkahelyem 'tanított' meg rá. Családias volt a hangulat és mondhatni először furcsáltam a dolgot, de utána rájöttem, hogy jobban érzem magam úgy a melóban :)

Mostani munkahelyemen is szintén ez a helyzet. Jóban vagyunk, figyelünk egymásra. Barátaimat, családtagjaimat is szeretem átölelni, mert ez nekem egy megmagyarázhatatlan érzést ad/nyújt. Jól érzem magam utána.

De azért, idegeneket nem ölelgetek. Kell a bizalom, az meg ugyis csak egy idő után alakul ki nálam.

2011. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Családtagjaimat, barátaimat szeretem megölelni, és azt is szeretem, ha megölelnek, de idegeneket én sem ölelgetnék szivesen.

14/L

2011. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 tetris ***** válasza:
Úgy szeretném ölelgetni a fiaimat, (24,16), de akárhányszor rámtör egy ilyen szeretetroham, mindig elmenekülnek előlem.
2011. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Régen nagyon nem szerettem ha ölelgetnek, legyen szó szülőkről, nagyszülőkről. De azóta benőtt a fejem lágya így már nem tartom "cikinek". De a páromat mindig ölelgetem, és fordítva is. Nem bírnánk ki ha naponta többször ne ölelnénk meg a másikat.
2011. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Hát azért attól is függ, hogy ezt ki teszi.

A szüleim nem azok az ölelgetős típusok, így sokáig én magam sem voltam az. Ma már nagyon is vágyom pl. a férjem ölelésére. Ő ennyire nem ölelkezős (mint általában a férfiak), de a kedvemért megteszi.

2011. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha "igazi" kedves ölelés akkor az nagyon jó. Sajnos én elég zárkózott típus vagyok és nehezen nyílok meg, ennek ellenére szeretem ha ölelgetnek.:))
2011. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem, de van egy ember a világon, akit örökké tudnék ölelni. Sajnos ő nem így gondolja...

Szar az élet :(

2011. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
En minden jo embert szeretnék àtolelni. Van amikor a fàt is megolelem.
2011. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Jégkirálynő vagyok, de szeretem. Ezt fejtse meg valaki.
2011. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!