Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a férfiak, akikkel nem akarok, azok családot akarnak, akikkel boldogan tenném, azok meg húzzák-halasztják?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok. Volt pár párkapcsolatom.


18 évesen az első, jóképű és okos srác volt, vele nagyon jó volt minden, hasonlóak voltunk, 100%-ig azt hittem, ő lesz majd a férjem. Ám 3 év múlva szakítottunk, mert ő még élni akart. Oké, gondoltam, hogy nem is baj, még korai lett volna. Soha nem mondtam neki házasságot, gyerekeket, tehát nem volt elijesztve.


Aztán 22 évesen találkoztam egy sráccal,29 éves volt ő és szűz. Tetszett hogy olyan kis balfék, ártatlan és ragaszkodó, aztán én sem tudom hogy, beleszerettem, egy helyen dolgoztunk. Ő nem volt jóképűnek mondható, sőt, alacsony volt, pufók és kissé trehány, amit már észrevettem, amikor nála aludtam. Albérletben lakott és eléggé ragaszkodó volt, mindig engem akart, nem voltak barátai. 8 hónapig bírtam mellette. A harmadik hónaptól már menyasszonyomnak nevezett, és már a jegygyűrűket nézegette! Én mondtam neki, hogy még nem akarok családot alapítani /én 22, ő 29 éves volt/Állandóan ezzel jött, hogy örüljek, hogy ő ilyen családcentrikus, mert ő soha sem hagyna el, nem úgy, mint a mai srácok, csak húzzák a lányok idejét és agyát....... De én rájöttem, hogy nem tudnék vele holtomiglan élni, mert nem is igazán tetszett, meg a szerelem, amit annak hittem, az csak megsajnálás volt inkább.


Aztán 23 évesen megismerkedtem egy zenész fiúval. Ő 34 éves volt és nagyon beleszerettem. Okos volt, határozott és gyengéd. Volt lakása, és egy év múlva odaköltöztem. Mivel ő dolgozott és a hobbyjának élt, zenélt, mindig én tartottam rendben a lakást és az udvart is (én is dolgoztam), őneki semmire nem kellett figyelnie, mindent megtettem érte. Örültem hogy végre kifogtam egy fickót, aki ambiciózus és okos, gyengéd és megértő. Alig veszekedtünk. Most már éreztem, hogy ő az igazi, sőt évekkel rá egyre inkább szerettük egymást!

Teltek az évek, 4 év járás+együttélés után néztünk egy tv-műsort, ahol a férfi megkéri a nő kezét. Én csak viccesen kérdeztem tőle, és te mikor kéred meg a kezem? Erre ő rámnéz, azt mondja: "Soha, nekem nem érdekem az esküvő, és gyereket még nem szeretnék, nem érzem érettnek magam rá".

Pedig a kapcsolat elején azt mondta, hogy ő is akar nősülni pár év múlva és gyereket is akar. 38 évesen miért gondolta meg magát? Kétszer még szóba hoztam még két évig voltam együtt vele, amikor kiderült, hogy megcsalt! Pedig ennek sem volt jele!Elköltöztem tőle. 29 évesen egyedül és csalódottan. 6 évet pazaroltam a semmire:(

Aztán egy évre rá, az egyik barátnőm aki már feleség, ajánlotta az internetes társkeresést. Elég sok pasi írt nekem , voltak randik is.


Randiztam önbizalomhiányossal, furcsa szótlan figurákkal, ragacsosokkal, nagyon csúnyákkal... ezek mindig nyomultak, sms-t írtak és állandóan nősülni akartak. Én VELÜK nem.

Aztán tovább keresgéltem, egyszer nagy szerencse ért.


Nagyon megfogott egy velem egyidős férfi(31), aki jóképű volt magas és sármos, virágokkal bókolt és 2 hét múlva szerelmet vallott. Nos én már az első találkozást remegve vártam, lehet ő is így volt. Mert elsőre már csillogott a szemünk a randin. Aztán jöttek a rózsaszín felhős időszakok. Vitt ide-oda, elég sok pénze volt, amint utólag kiderült. Jó állása, vállalkozó volt.

Furcsálltam én , hogy lehet hogy egyedül van egy 30-as, jóképű, gazdag, kedves férfi? Minden nőnek ez az álma. Hát igen, 2-3 hónap járás, randik, találkák szerelmes éjszakák után észrevettem, hogy nézi erősen a csinos nőket. Gondoltam, engem szeret, akkor ez nem számít. De megjegyeztem, amikor elkezdett előttem flörtölni egy szép lánnyal. mérges voltam és csalódott. Erre beszólt, hogy ő férfi, és ő mindig ezt csinálja, mert ő ilyen.

Hetente 3-szor taliztunk mindig, nála, és általában szexeltünk vagy mentünk ide-oda.

Aztán pár hétre rá nem jelentkezett. Hívtam, de ki volt kapcsolva. Aztán másnap kaptam egy SMS-t, hogy ne haragudjak, de ő találkozott egy nővel. De ha akarok laza kapcsolatot, ő igényt tartana rá.


Tovább keresgéltem a neten , még volt egy pár randi az utóbbi két évben,MINDIG OLYANNAL TALÁLKOZTAM, AKI TETSZETT IS, ami csak néhány hónapos szexkapcsi volt,ami az elején lesz ami lesz alapon indult. Később kiderült egyik sem akart komolyat.


Próbáltam nem a kinézetre, intelligencia, határozottság szerint párt a neten, de csak csupa olyan pasik, akikkel nem lenne kedvem együtt lenni. Persze ők azok a tipikus komoly kapcsi, no szexkaland, mert feleséget akarok!

Már belefáradtam: ha tetszik mindenhogyan, nem akar semmit.

Ha nem kell: akkor meg olyan, amilyet elvárnék egy olyantól akit akarok is!


Most nagyon nyomul egy alacsony, kissé testi fogyatékos 35 éves férfi, aki mindenképpen akar engem, és járunk éppen.

Aranyos meg minden, de nem igazán vonzódom hozzá. Ilyen rossz még sosem volt egy kapcsolatom sem. Kedvem sincs hozzá, inkább csak mint barát+segítőtárs nézek rá.

Akar gyereket és el akar jegyezni. De én nem akarok tőle semmit.


Arra gondoltam, mivel 35 leszek, mégiscsak gyereket szeretnék, de úgy csinálnám, hogy mással (az apa egy jővágású, okos, sikeres férfi lenne, akivel volt kapcsolatom rövid ideig, de nem akart komolyat) és felneveltetném a mostanival, mintha az ő gyereke lenne. Tudom, ez szemétség, de van olyan testi hibája, ami lehet öröklődne, és én egészséges gyereket akarok.


Miért van ez, hogy a jó pasik nem akarnak családot???


2011. ápr. 26. 13:02
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok undorító, mennyi hűtlen szemét férfi van, én miért ne "szerezzek" egy szép közös gyereket, még a párom is örülne neki, hogy szép gyereke lehet!
2011. ápr. 26. 16:22
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak te akard megtalálni az igazit, hanem próbálj te is "igazivá" válni. Minden bizonnyal van még mit dolgoznod magadon, hogy érett személyiségnek lássanak a férfiak, akivel érdemes hosszú távra tervezni.

Próbáld embernek nézni a másikat, ne csak a megtermékenyítő ágenst vagy az védelmező gondviselőt lásd benne. Érthető, hogy szeretnél gyereket. De arra nem gondolsz, hogy az a gyerek is egy külön személy lesz, nem csak te hobbiállatod. Az a gyerek a férjed gyereke is lesz, ő is a boldogságát keresi majd benne. Aztán annak a gyereknek biztos szülői háttér kell, előbb-utóbb pedig egy ilyen félrekefélős (erre nincs jobb szó, bocsi) botránnyal hatalmas fájdalmat fogsz neki okozni.

2011. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Előtte kérdezd meg majd a férjedet, hogy örülne-e, ha mástól, egy jóképűbb, okosabb, talpraesettebb férfitól lehetne egészséges gyereketek.
2011. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok undorító, mennyi hűtlen szemét férfi van..."


Nem tudom elhinni, hogy 34 évesen ezen a szinten van egy ember... Igen, vannak hűtlen, szemét férfiak, de ez téged nem mentesít az alól, hogy te is az vagy a terved alapján.

Bocs, hogy ennyit írok, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogyan járhatnak a világban megkülönböztetés nélkül ennyire önző, infantilis emberek, mint amilyennek te is tűnsz az eddigiek alapján...

2011. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért de én ha fogyatékos lennék és megtudnám hogy az egészséges gyerekem nem az enyém nem örülnék annak hogy de legalább egészséges, akkor is becsapva érezném magam.Mindenki még a fogyatékos is saját gyereket akar hisz csak testileg és nem szellemileg fogyatékos!!!Ez egy önző dolog tőled akárhogy nézzük.Ha gyereket akarsz de egyben szerető partnert ne ezt a szerencsétlent válaszd
2011. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Miért akar egy testi fogyatékos, plusz nem előnyös kinézetű ember ugyanolyan gyereket, mint ő?
2011. ápr. 26. 18:09
 27/35 A kérdező kommentje:
Azért h a gyereke szenvedjen?
2011. ápr. 26. 18:09
 28/35 A kérdező kommentje:
hiszem a mostani párom is szenved ezek miatt
2011. ápr. 26. 18:11
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
34 vagy, vagy 14?
2011. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Így van, 20 évet letagadhatnál! :D
2011. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!