Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy férfi szexuál...

Normális, ha egy férfi szexuálisan elhanyagolja a feleségét, de közben féltékenykedik rá?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve, hogy alig vagyunk együtt, szexuálisan elhanyagol a párom. Beszélgetni nem nagyon lehet vele erről a témáról, de közben állandóan figyelget, hogy nincs-e valakim (egyébként nem csaltam meg soha). Ha ennyire nem érdeklem, akkor mit foglalkozik ezzel? Válásról hallani sem akar, pedig én már ezt is többször javasoltam neki. Nagyon nehéz így együtt élni, úgy viselkedik, mintha minden rendben lenne köztünk, a szex tabutéma. Barátnője biztos, hogy nincs, ez száz százalék, úgyhogy nem értem, miért nem kellek neki. (Nem vagyok bombázó, de csúnya sem.) Én már testileg-lelkileg tönkrementem, elhíztam, az önbizalmam egyenlő a nullával, depressziós lettem. Új életet kezdeni úgy érzem, lassan erőm sem lenne. Még fiatalok vagyunk, a 30-as éveink közepén.

Mit csináljak? Egyáltalán létezik ilyen, hogy egy férfi nem igényli a szexet?


2009. márc. 4. 11:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok munkatársak, de nem 99,999 százalékban biztos vagyok, hogy nem nő van a háttérben. És nincsenek merevedési problémák sem, mert néha-néha, amikor együtt vagyunk, akkor működik. De ez nagyon ritka.

Az tényleg nagyon nagy baj, hogy nem lehet vele megbeszélni ezt a dolgot, pedig sokszor próbáltam.

A válást a kudarcok miatt ajánlottam, akkor még úgy éreztem, külön-külön jobb lenne. Már nem érzek magamban erőt az újrakezdéshez.

Nem tudom, én mit ronthattam el... Csak akkor tudnám, ha elmondaná, de nem mond semmit. Pesze, hogy magamban kerestem először a hibát, de nem tudom, mi lehet.

Mostmár szerintem kialakult benne egy fajta "dac", hogy ő már így van elkönyvelve, és ezért nem közeledik hozzám.

2009. márc. 4. 12:43
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen,tudom, hogy megalázás, én is annak érzem.
2009. márc. 4. 12:45
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj, hogy lepontoztátok a véleményem...akkor sem hiszem, hogy sajnálni kellene a párját!:)
2009. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le, minden választ köszönök!
2009. márc. 4. 12:54
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Csapj az asztalra, hogy márpedig beszélni fogtok! A felesége vagy, ennyi kijár Neked! Lágy határozott!

Először én is merevedési zavarra gyanakodtam - szerintem az, hogy "néha működik", nem zárja ki ezt a lehetőséget.

Szomorú a képlet -elhanyagolt, Te depresszióba estél, úgy érzed, vesztettél a vonzerődből, amit most felróhat Neked... :(

Azt javaslom, ne tőle függjön, hogy helyreáll-e az önbizalmad!!! Járt néha társaságba, ha jól esik, foglalkozz a külsőddel! Nem azt mondom, hogy ez legyen a legfontosabb, de igenis javítja az ember közérzetét, önbizalmát, ha tudja, hogy jól néz ki! Nem is úgy értem, hogy elérhetetlen célokat tűzz ki, pl. gyors fogyás - hanem érezd magad jól úgy, ahogy vagy, és azon belül variálj a stílusoddal! Amennyire az anyagiak lehetővé tesik. adj egy kicsit magadra, törődj magaddal testileg, lelkileg!

A féltékenykedését meg felháborodottan utasítsd vissza, és nyugodtan vágd a képébe, hogy éppen megtehetnéd jelen körülmények között, de Te, vele ellentétben, nem menekülsz kicsinyes "megoldásokba" a probléma elől.

2009. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,saját magamat látom benned!Csak nálam ez négy évi házasság után jött elő és pici gyerek mellett.Féltékenykedett,közben megcsalt folyamatosan.És én is a nyakamat tettem volna le hogy nem történhet meg.Persze szex egyszer két havonta.Anyósommal(volt)beszélgettünk a dologról,mert a férjemmel nem lehetett,azt mondta hogy biztos nyomja valami a fiacskája lelkét,esetleg az hogy az én szüleim nem támogatnak minket eléggé anyagilag stb.Frászt,a ku*vák!Adja a sors hogy rendbe jöjjenek a dolgaitok,mert tudom milyen nehéz lehet amikor az ember elképzeli az életét hogy milyen szép és jó lesz,közben...Nálam azóta 11év eltelt,elváltam akkor,öt év után,a második házasságom olyan mint amit csak sok nő álmodik.A férjem imád és a fiamat is.Sok sikert!Ne hagyd magad.
2009. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!