Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy férfi szexuál...

Normális, ha egy férfi szexuálisan elhanyagolja a feleségét, de közben féltékenykedik rá?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve, hogy alig vagyunk együtt, szexuálisan elhanyagol a párom. Beszélgetni nem nagyon lehet vele erről a témáról, de közben állandóan figyelget, hogy nincs-e valakim (egyébként nem csaltam meg soha). Ha ennyire nem érdeklem, akkor mit foglalkozik ezzel? Válásról hallani sem akar, pedig én már ezt is többször javasoltam neki. Nagyon nehéz így együtt élni, úgy viselkedik, mintha minden rendben lenne köztünk, a szex tabutéma. Barátnője biztos, hogy nincs, ez száz százalék, úgyhogy nem értem, miért nem kellek neki. (Nem vagyok bombázó, de csúnya sem.) Én már testileg-lelkileg tönkrementem, elhíztam, az önbizalmam egyenlő a nullával, depressziós lettem. Új életet kezdeni úgy érzem, lassan erőm sem lenne. Még fiatalok vagyunk, a 30-as éveink közepén.

Mit csináljak? Egyáltalán létezik ilyen, hogy egy férfi nem igényli a szexet?


2009. márc. 4. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy nem nem igényli, hanem valami sokkal súlyosabb dolog áll a háttérben? És esetleg dokit se mer felkeresni, mert ez kínos egy férfinak?
2009. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Igen hallottam már ilyet...túl vannak már a családterápián mégsem változott semmi.

Sajnos lehet, hogy tényleg ilyen.Irtad, h nem csal meg..ők 13 éve vannak együtt.De boldogok igy? A pasi lehet, lehet a párodnak igy elég.De gondolod nem fog megcsalni elöbb utóbb? És tudod miért? Amilyen lettél az által, hogy ő viselkedik. Úgyis te leszel a hibás. Nem tudom mit csinálj, de én a te helyedben továbbállnék. Gyermeketek van, vagy csak jártok?34/N

2009. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
bocsi látom ...válást emlitettél, Van gyerek?
2009. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

1 fiunk van, 10 éves. A férjem már most is engem hibáztat, pedig tényleg ő tett ilyenné, ezt jól látod. Azért nem gondolom, hogy megcsalna, mert csak a hobbijának él, úgy tűnik, ezen kívül semmi nem érdekli. Nem csavarog, nem dugdossa a telefonját, ezért gondolom, hogy nincs senkije. Már utálok este mellé feküdni, olyan, mintha nem is férfi mellett feküdnék...

Korábban csinos voltam, az utóbbi időben teljesen tönkrementem, utálom magam. Nem értem ezt az egész helyzetet.

2009. márc. 4. 11:57
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Második vagyok..tudod mit csinálj? Magad miatt...próbálj többet a barátnőiddel lenni, többet mosolyogni, picit flörtölni :)Jót tesz az önbizalmadnak...erre biztosan felkapja a fejét. A kisugárzásod miatt :)
2009. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Az előző nem biztos,hogy jó ötlet.Csak fokozza a féltékenységet.Valószínűleg merevedési gondjai vannak,És minél idegesebb tőle,annál jobban lesznek és annál jobban féltékeny lesz.Urológushoz kéne vinni,mert van rá megoldás.De a patikában is találsz potencianövelőket ami átsegíthetné.És az őszinte beszélgetés a lényege kigúnyolás nélkül,segítséggel.Mért ajánlottad a válást?
2009. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
98%
Még ha nem is vagy hibás ebben a dologban , próbálkozz , egy utolsó levegővétellel.Ha nem megy lépj.De akkor a te lelki ismereted tiszta lesz, hogy meg tettél mindent.
2009. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Azért mondtam , mert biztosan nem merevedési problémája van. Több éve együtt vannak, ha olyan meghitt lenne a viszonyuk megtudnák beszélni. Szerintem lassan kihülőben van, csak ha "homokba dugom a fejem könnyebb elviselni". A párja most várakozó állásponton van...de bocsánat ha kiderül valóban "csak " ez a gond. Mert akkor nagyon szereti a férje, amit ugye neki éreznie kell. Érzed kedves kérdező?
2009. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A kérdésre válaszolva:nem normális...Mivel tudnivaló hogy a tesztoszteron miatt a férfiak általában szinte bármikor készen állnak egy kis szexre.Az ok más lehet.Esetleg valami lelki dolog amit nem mer elmondani,a kommunikáció hiánya,valami ami miatt nem tud feloldódni.Te nem hibázol valahol?Nehéz tanácsot adni,de lehet van valakije,munkatársak vagytok hogy ennyire biztos vagy ?Nekem van egy munkatársam,két telefonja van az egyiket sose viszi haza,nőügyeit napközben végzi,olyan a melója is hogy sokat van úton...Persze lehetőleg elöbb próbálj vele elbeszélgetni.
2009. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Hmmmm..... ismerős szitu, a férj elhanyagolja a feleségét, lelkivilágát, önbizalmát és önbecsülését beletiporja a béka feneke alá, aztán még az asszony a hibás. Aztán szegény nő már a tükörbe sem mer nézni, mert nem saját magát látja benne. Én is így jártam az ex férjemmel.

Ha nem tudsz elválni tőle, legalább tartsd a kapcsolatot barátokkal. Elég jól felismerted, hogy a férjed tett ilyenné, tehát ne hidd el neki, hogy minden a Te hibád. Szedd össze magad, kezdj egy kicsit adni magadra, szépen fokozatosan vissza fogod tudni nyerni a régi önmagadat, ha nem is teljesen, de nagy részben.

Én azért a helyedben, ha tehetném, elmennék tőle. Nagyon sok nő egyedül neveli a gyerekét, ha nekik sikerül, Neked is sikerülni fog.

Gondolj át mindent, fogj egy papírt, és írd fel az érveket / ellenérveket, a lista hosszúsága magáért fog beszélni!

Ne hagyd, hogy továbbra is megalázzon! mert ez megalázás...

2009. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!