Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult ha pl...

Veletek is előfordult ha pl valamit elfelejtettetek, vagy ott felejtetek, dilinyósnak néztek?

Figyelt kérdés
Pl elfelejted a gyereked aki az oviban van, van éjjel nem zárod be a kaput, a bicajod bezárod a munkahelyeden, aztán onnan busszal mész..
2011. ápr. 19. 08:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még nagyon régen szüleim 2-3-szor is az oviban felejtették bátyámat...:D mindketten melóztak, egyetemre is jártak, aztán hát... ő ott maradt:DXD de a takarítónők vigyáztak rá mindig, míg nekik leesett, h mitől is van gyanús csend meg nyugi...:D
2011. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ismerősöm egyik osztálytársa elfelejtett reggel átöltözni, a pizsamájára húzta a nadrágot meg a pulóvert és úgy ment suliba :D

Másik ismerősöm meg úgy jött haza iskolából, hogy ott felejtette a táskáját.

2011. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Jaj, regényt írhatnék....

Kollégák is röhögtek már, amikor fél 5-kor nyugodtan dolgoztam, majd a következő pillanatban rémülten ugrottam fel üvöltve: A GYEREKEK!!!!


Amúgy megvettem az 1000 történet a szenilitásról (nem emlékszem a pontos címre - kis könyv volt), tele vicces történettel ami híres emberekkel történt meg. Jót tett a lelkemnek, hogy nálam sokkal okosabb emberek is tudnak lököttek lenni.

2011. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyszer, még alsós sulis koromban, táborban voltunk a balcsin, és én úgy vettem fel a fürdőgatyát, hogy előtte elfelejtettem levenni az alsómat. Simán be is mentem így a vízbe. Nem tudom, hol járt az eszem. Azt az érzést! :D


Persze, alig néztek hülyének... :P

2011. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Minden marhaság megesik az emberrel,az a baj,ha nem tanulsz belőle...:)
2011. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Na jó akkor én is kitálalok :)))


- még régen mikor ált sulis voltam történt velem az egyik: aznap németből írtunk dolgozatot (tudtuk előre mert szólt a tanár) én aznap fél 5-kor keltem, hogy tanuljak rá és hogy puskát is írjak...persze akkoriban a szüleim nem engedték hogy puskázzak, így titokba kellett megírnom. Reggel betettem a párnám alá, hogy majd indulás előtt közvetlenül majd beleteszem a táskámba (indulás előtt mindig átnézték a táskámat, és féltem hogy lebukok)... nos aznap a 3. órán jutott eszembe, hogy elraktam-e vagy sem??? Óra közben nagy matatás, táskatartalmának kiborítása a földre...ideges viselkedés...Hát persze hogy nem tettem be... szerencsére közelben laktunk, de el sem hisztek, olyan sprintet levágtam a nagyszünetben mint a huzat (abban az időben nem lehetett kimenni a suli területéről) úgyhogy még sunyiban kerítést is kellett másznom (lány létemre...)


-másik pedig gimiben...baannyek... ha visszagondolok az nagy égés volt... szóval reggelente úgy öltözködtem fel, hogy alvósból otthoniba majd iskolai göncbe...ennek az volt az oka, hogy nem szerettem az alvós rucit, és ha rögtön a sulisba öltözöm akkor meg leiszom kakaóval vagy le "fogkrémezem"....szóval jó idő volt, alvósól átöltöztem egy fekete rövid sztreccses naciba - akkoriban nagy divat volt - majd fogmosás után egy drapp színű ruhát vettem magamra, majd annyira siettem, hogy elfelejtettem levenni a rövidnacit (térdig ért)... aztán suliba menet mögöttem jött néhány csaj és elkezdtek röhögni... nekem még akkor sem esett le...majd egy gyenge szellő hatására eszembe jutott... hát szerintem vörösebb voltam mint a rák..

2011. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jövök ki a gyerekszobájából egyik kezemben a gyerek zoknijával másik kezemben koszos zsepi, megyek oda a kályhához beledobok valamit, aztán nézem a kezem, koszos zsepi-koszos zsepi, de mit dobtam akkor a kályhába ha nem a zsepit :):)
2011. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!