Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy elfelejtettétek megetetni a gyereket?

Figyelt kérdés

Én ma elfelejtettem a reggelit, mert egész reggel ment a játék, kislányom fel volt pörögve, ki-be rohangált az udvaron. Most tanult meg járni, teljesen ezzel voltunk elfoglalva mindketten. Aztán már volt vagy 11 óra mire észbe kaptam, hogy reggeli még nem volt, és mindjárt itt az ebéd. De ő sem jelzett hogy éhes.

Veletek történt már ilyen?


2010. aug. 24. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer a picit felejtettem el megetetni. Kelni szokott, ha éhes 4 óránként, de ha még sem, akkor felkeltem az 5. óránál. Egyszer elfelejtettem és csodálkoztam, hogy mitől olyan mohó. Aztán rájöttem, hogy 7 órája nem evett. A "nagy" akkor volt 19 hónapos, a kicsi 3 hónapos, így elég fáradt voltam.
2010. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
nem felejtettem el soha, pedig ő sem szól hogy éhes
2010. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ma délelőtt. Lementünk a szomszéd asszonyhoz, ott pedig annyira belelendültek a fiam a játékba, hogy megfeledkeztek a tízórairól. Nem volt gond, egy kicsivel korábban ebédeltek.
2010. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előfordult, én sem mindig figyelem az órát, ha játszunk vagy sétálunk. Szoktak csúszások lenni, de ennyi rugalmasság tőle is elvárható. :-) Azért nem hal éhen mellettem...
2010. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni:)

Én bizony jártam már így,nem is egyszer (persze azért nem rendszeres).Volt olyan is,hogy elfelejtettem megkínálni vízzel kaja után.Vagy hogy bekakált,aztán közbejött hirtelen vmi,nem tudtasm azonnal kivenni,és csak vagy 20 perc múlva jutott eszembe,hogy peluscsere.

2010. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond, nem vagyunk tökéletesek :)
2010. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Így van, ez természetesen mindenkinél előfordulhat. Főleg ha nagyobb már a gyerek, és úgyis akkor eszik, ha neki kedve tartja, mint pl. az enyém. 2 és fél éves. HA leültetem enni nem akar. De ha valaki eszik a közelében, oda meggy és kér ő is. Persze csak családtagokkal csinálja. De képes fél óra alatt 3-4 emberrel is enni:)
2010. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az uzsonnát néha elfelejtem.
2010. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az uzsonnát néha én is elfelejtem,másfél éves,ha valami baja van szól,a reggelit sose,mert együtt eszünk.és mivl én is éhes vagyok,igy ez nincs elfelejtve.
2010. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer fordult elő velem, nem kapott uzsonnát, mondjuk szerintem nem is volt éhes, nem reklamált. Ma pedig volt egy kis csúszás az ebéddel. Elhúzódott a vásárlás, amikor hazaértünk, egyből elaludt, és csak 3 után kelt fel, gy akkor ebédelt. Előfordul az ilyesmi, ettől még jó anyák vagyunk...:)
2010. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!