Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult ha pl...

Veletek is előfordult ha pl valamit elfelejtettetek, vagy ott felejtetek, dilinyósnak néztek?

Figyelt kérdés
Pl elfelejted a gyereked aki az oviban van, van éjjel nem zárod be a kaput, a bicajod bezárod a munkahelyeden, aztán onnan busszal mész..
2011. ápr. 19. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát az első az igazán gáz....


A többi XDDDD hát én csak jót nevetnék magamon :DDDD

2011. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a töri tanár bejött a suliba kocsival aztán meg vonattal ment haza mert elfelejtette, hogy kocsival jött azt mikor haza ment nem találta az autót és ment is a rendőrségre, hogy ellopták :D :D :D
2011. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja, velem konkrét az utolsó esett meg... de írhattok ti is, mik estek meg veletek :). Csak hogy nyugtassam magam :P :D XD
2011. ápr. 19. 09:01
 4/17 A kérdező kommentje:
Huu hu, a vonatos se semmi XD
2011. ápr. 19. 09:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok mindent elfelejtek sajnos, volt hogy egész nap egy felsőt kerestem aztán este rájöttem hogy rajtam volt:)a többi nem ilyen vicces, már néha tényleg azon gondolkozom valami bilopilt kéne szedjek.
2011. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

09:04

Sztem csak szétszórt vagy.. ott segíthet egy kis agyserkentő szőlőcukor, egy kis sport, meg egészségesebb táplálkozás, és máris sokkal frissebb leszel. Nekem bevált :)). De attól néha én is feledékeny tudok lenni :D. Na meg a mai rohanó világban ki tud épeszű maradni? De jöhetnek még történetek, legalább derülünk kicsit (egymáson) :)

2011. ápr. 19. 09:11
 7/17 anonim ***** válasza:
én elindultam haza a bolti bevásárlókosárral a karomon, de pár házzal arrébb észbe kaptam:)
2011. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Papucsban indultam el otthonról.
2011. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerencsére rám nem jellemző a szétszórtság.

Utoljára általános alsóban volt olyan, hogy iskolatáska nélkül mentem haza a suliból. :)

2011. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja meg régen, még általános iskolás voltam itthon úgy vettem le a pizsama pólómat, hogy rávettem az utcai pólót, majd kihúztam alóla az alvópólót. Egyszer nem húztam ki alóla, úgy mentem iskolába és az osztályteremben azért valahogy leesett rólam a póló, de én nem vettem észre. Aztán látom egyszercsak, hogy ott hever a pólóm a földön és a többiek pedig csodálkoznak, hogy hogyan kerülhetett oda :) De nem mondtam meg, hogy az enyém, elég égő lett volna :D
2011. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!